Domů Sex a vztahy Zjistěte, proč po váš muž nechce sex

Zjistěte, proč po váš muž nechce sex
I když se s tím, že muž odmítá sex setkáte spíše vzácně, i tak se to prostě může stát a vy najednou nevíte, proč tomu tak je. Přemýšlíte, co se stalo a kde jste udělala chybu… Bojíte se na to zeptat, protože nevíte, s čím partner přijde a jaký důvod vám řekne. Důvody ale mohou být různé a nejčastěji to bývají důvody zdravotní, kdy muž není schopný erekce. Co s tím?

Na trhu je spousta léků, které tento problém odstraní. Mohou to být léky volně prodejné, ale také léky, které vám předepíše lékař. Pokud je důvod jeho odmítání zdravotní, tak rozhodně buďte chápavá  a ukažte muži, že problém společně vyřešíte. Řekněte mu, že jste si vědoma toho, že se tyto věci mužům v určitém věku stávají, ale že existuje řešení, proto není třeba se tímto znepokojovat.

Odmítání sexuálních hrátek však může být způsobeno i stresem. Jestliže je toho na muže moc, pak nemá chuť na sex. V práci je od nevidím do nevidím, čelí neustále stavům, které pro něj nejsou příjemné a nabourávají jeho psychiku, a tudíž pak doma nefunguje tak, jak by fungovat měl. Netlačte na svého muže, pokud víte, že je pracovně velmi zaneprázdněn, ale snažte se mu ulehčit. Překvapte jej něčím výjimečným, co od vás určitě nečeká. Kupte si nové prádlo a ukažte se mu v něm zcela nečekaně. Uvidíte, jakou odezvu to bude mít, a určitě budete mile překvapena.

Možná se vám to u muže bude zdát divné, ale jsou i takoví, kteří sex ke svému životu takřka vůbec nepotřebují. Že to zní divně? Sice těch případů není tolik, ale existují.

Důvodem odmítání vás, také může být nízká sebedůvěra. Jsou muži, kteří se za něco stydí a brzdí je to v tom, aby s vámi spali. Jde většinou o velikost mužství, nebo vás také odmítají ze strachu z toho, že vás nedovedou uspokojit. Víte samy dobře, jak je to s uspokojením ženy těžké a že to dá někdy pořádně zabrat. To může být také důvod toho, že se muž bojí a nechce vás zklamat.
Musíte si přečíst