Domů Krása a kosmetika Vyzkoušejte novou metodu, jak odstranit akné a získat zpět zdravé sebevědomí

Vyzkoušejte novou metodu, jak odstranit akné a získat zpět zdravé sebevědomí

Péče o pleť je důležitá v každém věku. Malé děti ji mají citlivou, dospívající trápí potíže spojené s tvorbou akné, třicátníci nachází své první hlubší vrásky a s přibývajícím věkem bychom měli pokožku ještě více hydratovat, vyživovat a snažit se jí doplnit ztrácející elasticitu.

Tvorba akné se bohužel netýká jen dospívajících a čerstvě dospělých osob. Mezi námi se najde spousta takových, které zajímá léčba akné a kosmetika vhodná k jeho odstranění i v pozdějším věku. Nehezká pleť přitom dokáže velmi snížit sebevědomí, nemocný se vyhýbá kontaktu s lidmi, může trpět depresí, pocitem méněcennosti, děti se většinou nevyhnou nepříjemným poznámkám svých vrstevníků…

Jestliže i vy patříte k těm, komu komplikuje spokojený život tento nepříjemný společník, vyzkoušejte novou metodu léčby akné. Tím je Face-Up, způsob, kterým se dle úspěšných klinických studií dá tvorba akné účinně tlumit.

V jednoduchosti je kouzlo

Unikátní metodu Face-Up vyvinuli vědci z Brna společně s lékaři a techniky z lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni s přispěním výzkumného týmu brněnské společnosti Enjoy Trade.

Zhotovili přístroj, který urychluje metabolismus buněk kůže za působení třech druhů silových polí – tepelného, magnetického a světelného. S jeho používáním dochází k výraznému tlumení projevů akné.

Trojice silových polí působí společně

Přístroj Face-Up sjednocuje působení třech silových polí:

  • plošné impulzní světelné pole – po vyzkoušení několika světelných polí bylo dospěno k závěru, že červené je nejúčinnější pro regeneraci pokožky
  • plošné impulzní magnetické pole – jeho používání je možné i v oblasti hlavy bez toho aniž by způsobilo neurologické potíže
  • plošné tepelné záření – přístroj tepelným vlivem pozitivně ovlivňuje metabolismus buněk

Přednosti metody Face-Up

Na novém druhu pomoci při předcházení tvorby akné a jeho léčby pracovali čeští vědci více než 10 let. Podařilo se jim zhotovit přístroj, jenž se dá používat pohodlně doma každým, kdo jej potřebuje. Byla zaznamenána 90% účinnost v tlumení tvorby akné a další pozitivní účinky na pleť.

Od Face-Up můžete očekávat:

  1. Urychlení metabolismu kožních buněk, zpočátku zmírnění, poté odstranění akné nejen na obličeji, ale i v oblasti krku a zad.
  2. Zlepšení vlastností pokožky, tlumení tvorby kožního mazu, zvýšení pružnosti pokožky a její zrychlenou hydrataci včetně vyrovnávání nerovností pleti.
  3. Jednoduchá a příjemná aplikace, stačí přiložit aplikátor pulzujícím světlem na postiženou pokožku a pomalu ji projíždět po dobu alespoň 10 minut denně.
  4. Účinnost Face-Up a schopnost tlumení tvorby akné je 90%, klinická studie byla provedena na 190 osobách s velkým výskytem akné.

Přístroj Face-Up je pomůckou, která by neměla chybět v žádné koupelně těch, kdo trpí akné. Je cenově dostupný, snadno ovladatelný a především skutečně působí nejen na samotné akné, ale i na zdravý a krásný vzhled pokožky.

Musíte si přečíst