Obyčejné granule už jsou nuda. Psi a kočky si žádají něco doopravdy kvalitního s výjimečnou chutí. A co může mít lepší chuť než granule vyrobené z čerstvého masa pocházejícího z těch nejlepších zdrojů? Věřte tomu, že byste i vy rádi ochutnali, jak chutná pečené bizoní maso s příměsí srnčího, krůtího nebo lososího masa. Krmivo pro psy a kočky by vám sice nechutnalo, ale vaši čtyřnozí miláčci vás za něj budou milovat ještě víc.

Kvalitní poměr živin pro dlouhý a zdravý život

Potrava je velmi důležitá pro zdravý život a správnou funkci organismu. Je to stejné jako u lidí. Pokud budete jíst špatné a nekvalitní jídlo, budete mít problémy s nadváhou, budou vás trápit různé nemoci a snížíte si délku života. Sami sobě byste to neudělali, tak to nedělejte ani svým chlupatým kamarádům a dávejte jim jen to nejlepší.

Granule Taste of the Wild pro psy obsahují vyvážený poměr kvalitních bílkovin ze zdrojů čerstvého masa z ověřených chovů. Odpovídající poměr tuků zajišťuje, že zvíře jich bude mít dost pro optimální funkci organismu a hlavně hormonální soustavy. třetí důležitou složkou potravy jsou sacharidy, které jsou v granulích zastoupeny v podobě sladkých brambor. Správný poměr živin a výživnost granulí je ověřena pomocí nejpřísnějších měřítek a splňuje veškeré doporučené standardy pro správné krmivo pro kočky a psy.

Bez obilí, protože šelmy ho nejedí

Krmivo Taste of the Wild pro kočky bylo vyvinuto s ohledem na divoký původ koček a psů. Žádná divoká šelma se neživí obilím, ale i tak se do některých granulí obilí přidává, aby se zvětšil objem a více zvíře zasytily. To je celé špatně. Granule Taste of the Wild nic takového neobsahují. Zbytečně nezatěžují organismus zvířete, které je přizpůsobené na konzumaci převážně masité stravy.

Pro větší pestrost jsou však do krmiv přidávány bylinky, borůvky, maliny, ale i rajčata, které dodají kočkám a psům chybějící velmi důležité minerální stopové prvky a vitamíny. Vhodné granule pro psy jsou základem celého jídelníčku vašich domácích mazlíčků a od jejich kvality se odvíjí i zdraví celého jejich organismu. Vybírejte proto opravdu pečlivě.