Krásné, dlouhé řasy a sexy pohled, to je sen mnoha žen. Díky metodě prodlužování řas se může stát skutečností.

Prodlužování řas je v našich kosmetických salonech poměrně novinkou, která však stojí za to. Pokud i vy lamentujete nad tím, že vás příroda neobdařila krásnými hsutými řasami, podívejte se ve svém okolí po kosmetičce, která vám řasy jednodušše prodlouží a budete mít po problému. Kosmetička, která prošla speciálním kurzem, vám na vaše přírodní řasy nalepí syntetické řasy. Umělé řasy jsou vyrobeny z hopoalergenního monofilu a jsou vyráběny v různých šířkách a délkách a různém zakřivení, takže si každá žena může vybrat přesně ten typ, který ji bude nejvíce vyhovovat.

Prodloužené řasy jsou lehké, nevypadají slepeně a jen málokdo pozná, že jste svému neodolatelnému pohledu trošku pomohla. Při správné aplikace je lepení řas zcela neškodné a nepoškodí vaše přírodní řasy. A při správné technice se nalepených řas nemusí obávat ani ženy s citlivýma očima nebo ty, které nosí kontaktní čočky nebo brýle.

Prodloužené řasy vydrží zhruba měsíc, pokud chcete i nadále svůdný pohled, musíte aplikaci opakovat. Tahle investice se vám ale vrátí v podobě krásných očí i bez použití makeupu a řasenky.