Současná doba plná různých technických vymožeností nám přináší spousty možností. S těmi souvisí ale i nebezpečí narušení osobního prostoru. Když si vezmeme jen takové sociální sítě typu facebooku, twitteru a dalších, pak o spoustu našeho soukromí přicházíme. To samé ale platí i o mobilních telefonech. Nejčastěji se stává to, že vám může volat nějaká osoba, která z vás pouze chce prostřednictvím telefonního kontaktu vytáhnout potřebné formace anebo se na vás pouze napojit za účelem svého obohacení. Takovémuto obtěžování lze velmi rychle učinit přítěž. Nevíte jak? Řešení je jednoduché.

Zjistěte si, kdo vám volá

Pokud již hovoříte s někým, o němž toho mnoho nevíte, pak můžete určitě využít webových stránek http://www.09xy.sk, které nabízejí seznam telefonních čísel, na jehož základě si můžete bez větších potíží zjistit, komu patří volané číslo. Budete tak vědět, kdo má dané neznámé číslo a s kým se vůbec bavíte. To vám v hovoru pomůže a dostanete se do mnohem výhodnější pozice.

Neznámé číslo? Není problém…

Každý z nás skoro denně zažívá i situaci, kdy má na displeji svého mobilního telefonu nějaké neznámé číslo. Tato situace je poměrně nepříjemná, protože nikdy nevíte, jestli na něj máte volat zpět, anebo zdali vás obtěžuje někdo marketingovou akcí či nějakým průzkumem trhu. Když se podíváte na web http://www.09xy.sk, tak budete mít, že si přesně budete moci nalézt číslo, z něhož vám bylo voláno. Zmeškaný hovor tak bude rychle odhalen.

Jak takový web odhalující čísla funguje?

Jestliže se ptáte, jak je možné odhalit telefonní čísla, pak je odpověď poměrně jednoduchá. Lidé jednoduše posílají přesná telefonní čísla se jménem toho, kdo jim volal, na zmiňovaný web, který je pouze zobrazuje a přiřazuje k nim jejich majitele. Informace o čísle je tak každému známá. Podívat se ale klidně na tomto webu můžete i na různé SMS, kterými se přeje ke sv. Valentýnu anebo k jiným příležitostem. Pokud chcete, klidně se můžete podívat na tuto sekci zde http://www.09xy.sk/sms-priania/.