Péče o zuby je neskutečně důležitá a spousta z nás si často při vzpomínce na zubního lékaře posteskne na potenciální bolest při zákrocích. V současné době tomu tak už ale určitě být nemusí. Pokud zvolíte kvalitní a spolehlivou zubní kliniku, která disponuje nejmodernějším vybavením, tak nebudete mít se svým chrupem žádné potíže. Vynikající volbou je zejména dentální klinika Kvalident v Praze. Právě ona totiž dokáže maximálně využívat svého nejmodernějšího vybavení a profesionálních odborníků v oboru. Váš chrup tak může být díky nejlepší možné péči vaší chloubou. Co tedy vlastně klinika Kvalident nabízí?

Nejmodernější vyšetření zubů

Základem služeb této dentální kliniky je pochopitelně komplexní vyšetření ústní dutiny. Na jeho základě se zjistí, jak na tom konkrétní člověk je a které zákroky budou nezbytné. K diagnostice zubního kazu dochází na základě využití laserové technologie. Ta je schopna odhalit sebemenší kazy, které mohou být i značně skryté. K zaplombování zubu se na této klinice využívá těch nejmodernějších materiálů. Pokud máte jakýkoli problém se zuby, pak můžete využít i zubní pohotovosti, jež je součástí kliniky.

Nejmodernější implantáty

Vynikající volbou je dentální klinika Kvalident i pro ty, kteří již některé vlastní zuby nemají. Možnosti zdejší implantologie jsou skutečně na vysoké úrovni. Už nebude zapotřebí žádných můstků ani podobných záležitost, které zubům nepomohou. V dentální klinice Kvalident se používají pouze ty nejmodernější implantáty od třech nejznámějších světových výrobců. Jedná se o implantáty značek Strauman, Alpha- Bio TEC a Nobel Biocare.

Léčba temporomadibulárního kloubu

Hodně diskutované je v současnosti onemocnění temporomandibulárního kloubu. Pokud budete chtít maximální kvalitu v léčbě temporomandibulárního kloubu, pak je dentální klinika Kvalident ideální volbou. V oblasti stomatologie Praha v tomto ohledu určitě nezklame a unikátní diagnostický komplex BioPAK, jejž klinika vlastní, umí vyšetřit temporomandibulární kloub velmi precizně.