Přesně tuto otázku si musí každý zájemce o vířivé vany položit ještě před tím, než si tento sortiment zakoupí. Existují jen dvě varianty. Na jedné straně stojí značkový produkt prvo jakostní kvality a na té druhé laciné kopie, které nevydrží ani několik let pravidelného používání. South Seas Spas je zárukou odpovídajícího nákupu, tedy za předpokladu, že hledáte produkt na celý život.

Maximální komfort při užívání venkovní vířivky či té tradiční by si přál asi každý. Vedle toho nízkou cenu, záruku na dvacet let. Bohužel takto to nefunguje a ne nadarmo se říká, že nikdo není tak bohatý, aby si mohl koupit levný výrobek nevalných kvalit. Nejdříve je nutné si ujasnit priority a výhody, které plynou z nákupu kvalitního zboží. Vířivé bazény tedy nenakupujte dle ceny, ale výrobce a jeho referencí či doplňkových služeb.

Zjistěte si co nejvíce informací

Před nákupem si zjistěte co nejvíce informací o daném typu vířivky. Velké množství společností se chlubí použitou technologií amerického systému Balboa, a na tomto komponentu staví celé podnikání. Nezkušený klient je tak cíleným způsobem odlákán od pravé podstaty věci. Kvalitní vířivka či bazén musí být tvořen i odpovídajícím potrubím, tryskami a především motorem, který nakonec udává hlavní tóninu při užívání tlakové masáže.

Levná koupě, drahý provoz

Tak přesně takto dopadne každý nový majitel čínské kopie originálních vířivek. Vířivé vany nejsou levnou záležitostí a navíc i po koupi odebírají určitou část energie. South Seas Spas nabízí všem potencionálním klientům produkty s dostatečnou izolací z buněčné pěny, jejíž vlastnosti jsou v tomto systému neocenitelné. Přistupujte ke své vířivce naprosto stejným způsobem jako ke svému domu a mějte ji izolovanou. Rapidně vám klesnou náklady na provoz.

Zdroj obrázku: www.virive-vany-bazeny-spa.cz