Domů Domácnost Architektura Chcete moderní stínící techniku?

Chcete moderní stínící techniku?

Nejnovější trendy v oblasti architektury a projektování moderních rodinných domů, ale i jiných třeba i komerčních prostor, počítají s velkými prosklenými plochami. Ty jsou sice velmi efektivní, vypadají luxusně a člověk má pocit, že mezi ním a zahradou není žádná bariéra. Tento příjemný stav ale často rychle opadne, když se do dané prosklené plochy opře sluníčko. Během chvilky máte pak pocit, že jste uvězněni ve skleníku, a jediné, co vás zajímá, je, jak rychle okno zastínit. Nemusíte se však spokojit se starými klasickými systémy, jako jsou závěsy a rolety. V dnešní době existuje mnoho dalších, modernějších a efektivnějších způsobů.

Výhody venkovních žaluzií

V současné době se velké popularitě těší například venkovní žaluzie. Mají totiž hned několik výhod. Jednak chrání dům před slunečními paprsky, a pak také zajišťují majitelům domu potřebné soukromí, což oceníte především v případě, že bydlíte v husté zástavbě. Žaluzie slouží navíc rovněž jako ochranný prvek, protože dokážou ochránit sklo před rozbitím v případě bouřek a větru. Velkou výhodou jsou i jejich skvělé tepelné a izolační vlastnosti. V létě se nebudou místnosti přehřívat a v zimě naopak nebude unikat teplo.

Veškeré venkovní žaluzie se navíc dají jednoduše přidělat i na starší domy. Nejste tedy nijak omezeni, buď je připevníte na fasádu, nebo přímo na okno. Velmi jednoduché je rovněž jejich ovládání. Můžete si vybrat ze dvou systémů. Manuálního, kde jsou žaluzie posunovány pomocí šňůrky nebo kličky, či elektrického na dálkové ovládání.

Žaluzie Louver

Pokud tedy chcete sami vyzkoušet výborné vlastnosti venkovních žaluzií, určitě navštivte internetové stránky společnosti Louver, která se již mnoho let zabývá jejich výrobou a instalací. Veškeré konzultace a zaměření je navíc zcela zdarma. Školení specialisté vám pomohou vybrat typ, který se hodí přesně pro váš dům.

Musíte si přečíst