Domů Domácnost Kvalitní kuchyňské náčiní udělá z povinnosti nevšední zážitek

Kvalitní kuchyňské náčiní udělá z povinnosti nevšední zážitek

Ať už vaření patří k vašim koníčkům, nebo se kuchyni vyhýbáte velkým obloukem, možnost ulehčit si práci určitě uvítáte. Je všeobecně známá věc, že kvalitní vybavení je při vaření polovinou úspěchu, proto byste v žádném případě neměli zanedbávat jeho výběr. Nemusíte hned zaplnit kuchyň moderními vychytávkami od robotů přes pomalé hrnce až po sušičku potravin – pro začátek postačí spolehlivá základní výbavička.

Keramické nože

Bez pořádného nože by kuchař nebyl kuchařem, to se rozumí samo sebou. Jaký nůž by vám tedy rozhodně neměl v kuchyni chybět? V posledních letech mnohonásobně vzrůstá popularita keramických nožů, které mají oproti těm klasickým několik nesporných výhod. Jsou tvrdší než jakýkoliv jiný typ a skvěle krájí například i chleba, na němž se otupená čepel okamžitě pozná. A to je další bod: keramické nože nelze ztupit, takže zcela odpadají starosti s broušením! Navíc je milují vyznavači zdravého životního stylu, protože na rozdíl od ocelových či titanových nožů neničí obsah vitamínů v krájeném ovoci a zelenině. Ostré, odolné proti skvrnám a rzi a snadné na čištění – takové jsou keramické nože od Royalty Line. Perfektní těžiště a ergonomická rukojeť mění vaření na potěšení. Luxusní sada keramických nožů bude působit elegantně v každé domácnosti a představuje mimo jiné důmyslný dárek ke svatbě, narozeninám i výročí.

Sady hrnců s keramickým povrchem

Říkáte si, jak je možné, že pokud je keramika tak revolučním materiálem, nenalezla si dosud cestu i k dalším kuchyňským potřebám? Chyba! Keramické nádobí existuje a pyšní se nepřilnavým, snadno čistitelným povrchem, který jen tak nepoškrábete. Je šetrný k potravinám, protože stejně jako keramické nože zachovává maximální obsah vitamínů. V keramickém nádobí budete vařit chutně, zdravě a bez problémů. K jeho největším výhodám patří, že se hodí na sklokeramické, indukční i plynové sporáky. Popularitu si ale získává také proto, že vypadá jednoduše skvěle. Na rozdíl od kovových hrnců ho totiž lze vyrobit v celé paletě nejrůznějších barev a designů, což vkusně oživí vaši kuchyň. Pořiďte si elegantní sadu hrnců s nízkými i vysokými hrnci, rendlíky, pánvemi a pokličkami od Royalty Line pro skvělý zážitek z vaření.

Musíte si přečíst