Domů Domácnost Vlastnit nemovitost ve Španělsku již nemusí být pouhým snem

Vlastnit nemovitost ve Španělsku již nemusí být pouhým snem

Prosluněný prázdninový dům či apartmán blízko některé z dlouhých písečných pláží španělského pobřeží – zdá se vám to jako sen? Firma MIA Reality vám ho pomůže splnit. Nákup realit ve Španělsku s ní vůbec nemusí být obtížnější či nákladnější, než kdybyste si chtěli pořídit byt v Čechách. Díky krásnému počasí po většinu dnů v roce je jih Španělska destinací, do níž se můžete vydat, kdykoliv zatoužíte po zaslouženém odpočinku.

Najděte si své místo na slunci

Někteří z nás jsou duchem cestovatelé, kteří se nezastaví, dokud neprocestují každičkou zem světa. Jiným ale mnohem více vyhovuje najít si to své místo, na něž se budou rádi vracet a stane se jim druhým domovem. Pak se už vyplatí investovat tam, kam vás srdce táhne, a zakoupit si v zahraničí nemovitost, případně zauvažovat o dlouhodobém pronájmu. Takovým místem by se mohlo stát právě Španělsko, které vás přivítá nejen nádherným počasím a průzračným mořem, ale také vynikající kuchyní, kouzelnou atmosférou, fiestami s živou hudbou a příjemným rytmem místního života.

Domů za prací, do Španělska za zdravím

Do Španělska si rádi jezdí odpočinout nejen lidé v produktivním věku, kteří zde najdou bohaté kulturní vyžití, ale i senioři, jimž zdejší ovzduší náramně prospívá. Pokud trpíte častými nemocemi dýchacích cest, ozdravné pobyty ve Španělsku vás vždy postaví na nohy. Ideálním místem pro váš druhý domov je pobřeží Costa Blanca, jehož mikroklima i Světová zdravotnická organizace označila za léčebné. Přivítají vás palmové a citrusové háje, datlovníky, banánovníky a bezpočet dalších druhů ovce a zeleniny. Moře je tak teplé, že se v něm budete moci koupat od března do října.

Costa Blanca je rájem pro relaxaci, sport i běžný život

Costa Blanca ale nejsou jen místem pro relaxaci. Aktivnější jedinci si tu mohou užít potápění, nejrůznější vodní sporty, proniknout do jachtařiny, navštívit safari, delfinárium, aquapark nebo corridu, golfařům se tu nabízí luxusní hřiště. Náklady na život nejsou nijak vysoké a potěší i skvělé zázemí co se týká struktury a dosažitelnosti veškerých služeb. Největší město oblasti, Alicante, se navíc těší výborné letecké dostupnosti z Prahy i Brna, takže přesuny budou jednoduché. Raději byste se usadili blízko Santa Poly se solnými jezery a plameňáky nebo v San Pedro del Pinatar s léčivým bahnem v nádherné laguně Mar Menor? Ve Španělsku je opravdu mnoho míst lákajících k opakovaným pobytům.

Svěřte se profesionálům

Až si budete pořizovat nemovitost ve Španělsku, nechte si poradit odborníkem, ten se za vás postará o všechny náležitosti. Společnost MIA Reality se právě na bezpečný nákup a dlouhodobý pronájem realit ve Španělsku specializuje, proto vám nabídne ten nejlepší možný výběr v populárních destinacích. Provede vás celým procesem a formality vyřídí k vaší naprosté spokojenosti. Od vás se bude očekávat pouze schůzka se španělským notářem, který zaručí spolehlivost obchodu a nezatížení předmětu kupní smlouvy. Pomůže vám také postarat se o nemovitost v době, kdy v ní zrovna nebudete pobývat.

Musíte si přečíst