Domů Ostatní Pánské prádlo s vtipem

Pánské prádlo s vtipem

Mnohým mužům klasické vzory pánského prádla už nic moc neříkají a rádi se kouknou i po něčem originálním. Po prádle, které dokresluje jejich styl a osobnost. V různých obchodech si mohou vybrat z různých barevných variací a motivů, ale také střihů.

Speciální střihy

Ač se to zdá nemožné, stále jsou novinky i v pánském spodním prádle. Tyto novinky vznikají spojením klasických střihů. Návrháři tak vymysleli varianty, kdy spojili staré střihy s novými. Tímto spojením pak vzniknou například tango-slipy nebo jocksy-boxerky.

Tango-slipy

Jak už napovídá název, je toto spodní prádlo spojením slipů a tang. Jde o skvělou kombinaci dvou velice oblíbených střihů. Samotné pánské slipy preferují spíše muži zakládající si na klasice.

Tango-jocksy

Spojení těchto dvou střihů je opravdovou pikantností v oblasti pánského spodního prádla, kdy oba střihy jsou velice vyzývavé a sexy samy o sobě, natož pak, když se spojí.

Jocksy-boxerky

Tento střih je opravdu velmi unikátní a zároveň získává rychlou oblibu. Jocksy-boxerky spojují nejvíce žádané prádlo heterosexuálů (boxerky) a homosexuálů (jocksy). V tom je jejich naprostá originalita. Tento střih si můžete pořídit v různých délkách a provedeních.

Vtipné a veselé motivy

Když už by si pánové zvolili trenky, tak se spíše rozhodnou pro nějaký zábavný motiv než klasickou kostku, ale ani ta ještě neumírá a mnoho mužů ji má stále v oblibě. Méně nápadný a konzervativní motiv si vždycky k lidem najdecestu.

Ale zase na druhou stranu vtipné motivy na trenýrkách jsou více v módě, jsou nápadité a stylové. Každý muž si tak může vybrat dle svého vkusu a samozřejmě osobnosti. Motivy jsou spíše malé, většinou na jedné nohavici nebo je motiv doprovázen nápisem či vtipnou hláškou. Takové trenýrky jsou pak úžasným předmětem/oděvem k obdarování. A co teprve, když se blíží Vánoce, to se nějaký ten sexy-praktický „měkký“ dárek bude hodit, nemyslíte?

Musíte si přečíst