Domů Tech 4 řemínky na Apple Watch, které si zamilujete

4 řemínky na Apple Watch, které si zamilujete

V současné době jsou k dostání různé řemínky na Apple Watch, přičemž vybrat si můžete hned z několika stylů. Preferujete spíše elegantní provedení, nebo prahnete po sportovním vzhledu? V následujících řádcích vám představíme hned čtyři různé řemínky, které se vám jednoznačně zalíbí.

Ideální je mít na Apple Watch řemínky v několika stylech, tedy pro každodenní nošení do práce, na sportování, a ještě pro jistotu mít do zásoby řemínek vhodný i na významnější události.

Sportovní silikonový řemínek

Sportovní řemínek na Apple Watch je nestárnoucí klasika, která je k dostání v mnoha barevných odstínech, takže nemusíte nutně zůstávat u tradiční bílé, respektive růžové či černé. Silikon je odolný materiál, s nímž neprohloupíte při sportovní aktivitě. Snadno ho po cvičení umyjete pod tekoucí vodou.

Luxusní ocelový řemínek

Jako další je na Apple Watch řemínek z nerezové oceli, jenž je dokonalým kompromisem mezi klasikou a hi-tech technologií. Vytváří perfektní souhru mezi hodinkami a řemínkem. Ocelový řemínek si snadno nastavíte na vaše zápěstí, prostě vyjmete tolik článků, kolik je potřeba.

Milánský tah

Zajímavou alternativou je milánský tah. Jedná se o moderní řemínek s přijatelnou pořizovací cenou. Vyznačuje se působivým designem, nízkou hmotností, takže ho na zápěstí ani necítíte, a vkusným provedením.

BASEUS řemínek s magnetickým upínáním

BASEUS je kožený řemínek, který je sice dražší, nicméně jedná se o stylový a promyšlený produkt, což jeho cenu omlouvá. Díky magnetickému zapínání je nasazování a sundávání řemínku bezproblémové a příjemné. Opojná kombinace estetické přitažlivosti a použitelnosti řadí tento řemínek mezi nejoblíbenější na trhu.

Pokud hledáte internetový obchod, odkud si můžete výše uvedené řemínky objednat, podívejte se do nabídky e-shopu AppleKing.cz.

Musíte si přečíst