Domů Domácnost Hledáte domov snů? My už ho našli!

Hledáte domov snů? My už ho našli!

Bydlení je jednou z nejtěžších životních otázek. Najít svůj domov, kde člověk založí rodinu a vychová své děti, vskutku není jednoduché. Je to otázka nejen peněz, ale i priorit. A o ty jde v tomto případě nejvíc.

Patrně nikdo, kdo chce mít děti, netouží po životě na přecpaném sídlišti nebo nedej bože v sociálně vyloučené lokalitě. Každý chce pro své potomky jen to nejlepší a snaží se je vychovávat podle nejlepšího vědomí a svědomí. Prvotním předpokladem pro optimální vývoj je kvalitní bydlení a klidná lokalita. Prodej bytů v Malešicích takovou zprostředkovává.

Idylka v Malešické Háji

Seznamte se s developerským projektem Malešický Háj, který je jako stvořený pro hájemství rodin s dětmi. Byty v pražských Malešicích jsou k dispozici ve velikosti 1+kk až 5+kk s výhledem na les. Malešice se stanou ostrovem jistoty, bezpečí a soukromí uprostřed opravdové přírody. Skutečným a jedinečným domovem.

Vybírat lze ze 107 bytů, které jsou postaveny v pěti samostatně stojících bytových domech. Minimalisticky ražená architektura garantuje kvalitní plastová okna s izolačním trojsklem, velkoformátové obklady, keramiku Villeroy & Boch, dřevěnou dýhovanou podlaha, či předokenní žaluzie.

Od garsonier po penthousy

Projekt nabízí výběr od garsoniér s plochou od 31 m2 až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.

Každému podle libosti. Sympatická je i možnost financování pomocí hypotéky. Partnerskou společností, poskytující servis při hypotečním financování, je Hyposervis Consulting. Minimální vklad vlastních prostředků je 20% kupní ceny, hypotéku je tedy možné čerpat až do výše 80% kupní ceny jednotky.

Musíte si přečíst