Domů Wellness Netradiční dárek pro milovníka masáží

Netradiční dárek pro milovníka masáží

Propadnout závislosti na masážích je velmi snadné. Není se čemu divit, masáž je skvělou možností, jak nechat odpočinout tělo i ducha, příjemně zrelaxovat a nechat odplavat starosti každého dne. Aby se pro vás masáž nestala rutinní záležitostí a vyzkoušeli jste i něco nového, zkuste netradiční luxusní masáž, která pro vás bude velkým zážitkem a odměnou v jednom. O co se jedná?

Luxusní masáž

Luxusní masáž je velmi osobní dárek s kapkou erotiky. Erotická luxusní masáž vám nabízí velmi intenzivní zážitek masáže tělo na tělo, dokonalou relaxaci a poznání nových vzrušujících praktik ze světa erotiky. To vše probíhá v útulném hřejivém prostředí se světlem svíček, hudbou a uvolňující vůní. Masérky, provádějící erotické masáže, jsou zkušené a vědí co se mužům, ale i ženám líbí. Jemné doteky, stimulace bodů a masáž dodá celému vašemu tělu příjemný pocit odpočinku, zbavíte se stresu a zapomenete na vše nepříjemné.

Erotická masáž není žádná laciná praktika, ale velmi profesionální služba, která klienta obohatí o nové praktiky pro zbavení napětí a stresu. Erotická masáž má stejně jako každá jiná masáž svá pravidla, která profesionální masérky provádí jako rituál. Masáž začíná ve sprše, při které se dokonale uvolníte a seznámíte s vaší masérkou. Poté se odeberete do pokoje, kde bude masáž prováděna v intimní atmosféře.

Z erotických masáží si můžete vybrat například tantra masáž, nuru masáž, masáž penisu nebo relaxační masáž a to pro jednotlivce, i pro páry. Není podmínkou, že si erotickou masáž užívají jen muži, i ženy rády objevují nové zkušenosti ze světa erotiky a intimity.

Rozhodli jste se, že právě erotická masáž je tím pravým a dokonalým dárkem? Pak si můžete být jistí, že darujete oslavenci nejen příjemnou uvolňující masáž, ale i celoživotní zážitek, na který se nezapomíná.

Musíte si přečíst