Ať už jste sami nebo žijete v páru, sexualita prochází životem každého. Mazlení, doteky, milostný akt – to vše jsou nezbytné potřeby, které když nejsou naplněny, člověk není v životě dokonale spokojený. A je jedno, zda je momentálně single nebo se jedná o dvojici, která si zevšedněla a intimní život již není takový, jaký býval dříve. Pohaslá vášeň se dá naštěstí velmi rychle obnovit. Stačí mít jen ten správný impuls. A tím mohou být masáže, které do vašeho svazku vnesou znovu náboj a jiskru.

Společné i soukromé chvíle

Netradiční masáž si mohou dopřát muži, ženy i dvojice. Ženy se mohou těšit na dlouhou dobu masáže, díky ní zapomenou na všechny starosti každodenního života, problémy a negativní myšlenky. Často jim chybí více doteků, něžností, lásky či rozmazlování – toho se jim na masáži dostane v hojné míře. Masáž potěší i muže, kterým chybí blízkost, dotek a pochopení. Může se nechat dlouhé hodiny hýčkat a nechat uspokojovat své potřeby, aniž by došlo k sexu. Na své si přijdou i páry, které mohou tuto rozkoš prožít společně, rozdmýchat tak chybějící žár, který možná ze vztahu vyhasl a upevnit své pouto.

Z čeho můžete vybírat?

Ø Tantrická masáž

Jestliže prožíváte každodenní shon, stres a jiné starosti, tantrická masáž je to pravé pro vás. Naučí vás totiž se zastavit v daném okamžiku a užít si ho naplno. Je spojená nejen s relaxací, uvolněním, nalezení své pravé podstaty a nové životní síly, ale také se silnou sexualitou. Právě sexualita s duchovními prvky vám umožní poznat úplně jiný rozměr intimních prožitků. Právě v intimních partiích se totiž zdržuje nejvíce energie, jak sexuální, tak životní, ale také se zde sdružují uložená traumata, negativní emoce či špatné vzorce chování. Jejich masáží tak dosáhnete nejen hlubokého uspokojení, ale také úlevy. Tantra totiž může pomoci vše negativní rozpustit a načerpat do vás novou pozitivní energii.

Ø Erotická masáž

Tento typ masáže je oblíbený jak u jednotlivců, tak i u párů, které chtějí oživit vztah a zažít něco nového. Erotická masáž se zaměřuje nejen na masáž těla, jak se zvykem u té klasické, ale také na masáž intimních míst. Užijete si dostatek doteků, něhy, příjemné atmosféry doplněné svíčkami či vonnými oleji a hlavně odpočinku od stresu a napětí. Masáž vám pomůže se uvolnit a povzbudit své libido.

Ø Nuru masáž

Tradiční japonská masáž Nuru je opravdu netradičním, originálním a velmi vzrušujícím zážitkem. Zatímco při běžných erotických masážích masérka používá vonný olej, při tomto typu masáže použije speciální nuru gel, kterým natře jak sebe, tak vás a potom vás celým tělem masíruje. Po masáži se budete cítit osvěženě, odpočatě a vaše pokožka bude po gelu jako znovuzrozená.

Ø Masáž joni či lingamu

Silný sexuální zážitek vám může přinést masáž samotných intimních partií, kde jim masérka věnuje zvýšenou pozornost. Speciálními masážními technikami rozproudí energii, která je zde nahromaděná, a rozvede ji do celého těla. Zažijete nečekaný příval vitality a chuti do života.