Domů Wellness Užijte si pobyt v pivních lázních

Užijte si pobyt v pivních lázních
Získejte i vy pivní doktorát a užijte si pobytu v pivních lázních. I pivo má léčebné účinky a vy si můžete užít pivních lázní a zároveň také vstupu do bazénu a pivních procedur. Do pivních lázní můžete vyrazit na wellness a tak užít si zážitky i zdraví.

Kam jinam, než do Rožnova pod Radhoštěm

Vyzkoušejte si zde jak procedury, tak i příjemnou noc. Dokonale se odreagujete a budete moci neomezeně ochutnávat pivo během celého kurzu. Toto ocení především pánové, kteří zlatavý mok milují. Na konci je pak vždy veselo. Dopřejte si piva co hrdlo ráčí.

Možná si myslíte, že pivní lázně nejsou vhodné pro děti, ale opak je pravdou. Ty zde mají dokonce vstup zdarma. Příplatek je pouze za ručník. Dospělí pak mohou ochutnat všechny druhy piv z denní nabídky. Pozor, je to však limitováno a při prvních příznacích opilosti se konzumace zastavuje.

Budete si také moci složit pivní doktorát, který je veden formou zábavného testu. Po úspěšném ukončení studia se můžete těšit na pivovarský index a následně pak obdržíte titul Doktor pivních věd. Přednášky a zkoušky se konají každou sobotu a to od 9 -12 hodin. Studentem se může stát každý, komu je více jak 18 let a má rád pivo. Pro nestudenty je připraven krytý bazén, ve kterém mohou relaxovat.

Mezi další služby patří sauna, vodoléčba a elektroléčba

Pobyt v pivních lázních můžete pojmout jako zábavu a odpočinek, ale i jako léčebnou kůru. Užít si zde můžete až 10 lázeňských procedur, Poznejte i vy blahodárné účinky pivních kvasnic. Při procedurách pak ochutnejte různé druhy piva. Zábava pro všechny pivaře, ale i nepivaře, na vás čeká v pivních lázních v Rožnově pod Radhoštěm, kde navíc můžete dostat doktorát z Rožnovského pivovaru.

Do města se velmi pohodlně dostanete i jinak než automobilem a to vlakovou dopravou, která je o dost levnější.
Musíte si přečíst