Domů Wellness Tantra masáže v Praze – 5 tipů, které maximalizují vaše potěšení

Tantra masáže v Praze – 5 tipů, které maximalizují vaše potěšení

Chcete si své tantra masáže v Praze doopravdy užít nebo jednoduše hledáte ten nejlepší tip na dárek pro své přátele či známé? Nechcete šlápnout vedle, ale naopak vytěžit z této jedinečné techniky maximum? Pak máme právě pro vás připraveno několik praktických tipů.

Tantra masáže – co všechno by měly obsahovat?

Nejdříve je nutné udělat si pořádek v pojmech. Na trhu se totiž můžeme setkat se dvěma typy tantra masáží:

  • Klasické tantra masáže pracují s hloubkovými prožitky a poskytují hluboké uvolnění a celkovou relaxaci v exotických kulisách.
  • Erotické tantra masáže přidávají jako bonus jedinečné sexuální prožitky. Jejich nedílnou součástí je vyvrcholení a speciálních techniky pro oddálení nebo naopak přivolání orgasmu.

I klasika má svá pravidla

Oba typy by měly začínat krátkou instruktáží, zahrnující stručný popis symboliky tantry a speciální dýchací techniky. Chybět by nemělo ani příjemné klidné prostředí, vonné oleje a nejrůznější masážní pomůcky pro zvýšení prožitků a potěšení. Jako samozřejmost berte i sprchu na pokoji – omytí celého těla je nezbytné a není právě příjemné po předchozím zážitku absolvovat cestu např. přes studenou chodbu.

Tip 1 – Bonusy navíc u erotických tantra masáží

Erotická varianta zahrnuje i masáž pohlaví spolu s rafinovaným uměním doteků, díky němuž bývá vyvrcholení často nečekané a maximálně intenzivní. Vaše intimní partie budou skutečně hýčkány a přímý tah na branku rozhodně nečekejte. A potěší i značnou variabilitou, která uspokojí opravdu jakékoliv vaše touhy. Více základních informací o tantře najdete zde.

Tip 2 – Poznejte pestrý svět erotické tantry

Proč se totiž spokojit s „obyčejným“ vyvrcholením, když mu může předcházet velké množství jedinečných momentů, Pokud si plánujete tantra masáže opravdu užít, určitě byste měli vsadit alespoň na jeden z těchto bodů:

  • Foot fetish aneb masáž prováděná za pomoci prstů na nohou umí překvapit svou vynalézavostí.
  • Masáž prostaty nabídne vyvrcholení bez ejakulace, po němž není problém dosáhnout ani toho klasického. Může být prováděna z vnějšku i zevnitř (skrz konečník).
  • Vyvrcholení s Tenga egg – pokud by vám k úplné spojenosti chyběl hluboký průnik, můžete vsadit na tyhle šikovné japonské minimasturbátory. Špičkové salóny mají pro každého klienta připravený zbrusu nový kousek, který si poté může odnést domů.
  • Společná sprcha před i po – nic nepřispěje k dokonalé atmosféře tak, jako doprovod nahé masérky či maséra pod proud horké vody. Navíc, kdo jiný vám tak dokonale namydlí záda?
  • Vířivka nebo sauna – pokud narazíte na erotický masážní salón, který disponuje touto technikou, využijte toho! Maximální relaxace a odplavení stresu je zaručeno! Doprovod maséra či masérky je samozřejmě ideální.

Tip 3 – Pro perfektní zážitek si vyhraďte alespoň hodinu

Minimální čas potřebný pro navození té správné atmosféry, pomalého svádění a rafinovaného vyvrcholení, je alespoň jedna hodina. Ještě lepší jsou však masáže trvající 90 minut. Dostatečně dlouhá doba vám také pomůže v soustředění, což má pozitivní vliv na vnímání dostupných sexuálních prožitků (více ZDE).

Tip 4 – Vsaďte na kouzlo čtyř rukou

Nebojte se dopřát si skutečně to nejlepší a místo jednoho profesionála si vyžádat hne dva. Čtyři ruce vás dokáží doopravdy rozmazlit a nedopřejí žádnému kousku vaší kůže ani chvilku odpočinku! Vzhledem k ceně jde o trochu luxusnější zážitek, který však patří k tomu nejlepšímu, co si lze dopřát.

Tip 5 – Vyberte si svého masérku či maséra

Přijímáte-li potěšení z rukou někoho, kdo je vám osobně sympatický, mnohem rychleji se uvolníte a budete vstřícnější i k netradičním technikám. Naším posledním tipem je proto výběr takového erotického masážního salónu, který před vámi své pracovníky neskrývá, ale naopak je hrdě vystavuje v galerii na internetových stránkách spolu s jejich přednostmi a zálibami. Budete tak mít jistotu, že jste pro správný výběr tantra masáže udělali skutečně maximum, a že očekávaný zážitek určitě bude stát za to!

Musíte si přečíst