Domů Volný čas Užijte si dny odpočinku za úsměvnou cenu. Pořiďte si levný pobyt na...

Užijte si dny odpočinku za úsměvnou cenu. Pořiďte si levný pobyt na Slevoteka.cz.

Přemýšlíte, kde si užijete volno se svojí rodinou či přítelem? V tom případě by vám rozhodně neměla uniknout výhodná nabídka obsahující relaxační, sportovní, wellness pobyty pro dva a další, díky nimž můžete ušetřit i 70% jejich původní ceny. Najdete ji na internetových stránkách Slevoteka.cz.

Najděte pobyt se zaměřením, které upřednostňujete

Web Slevoteka.cz patří k prvním, kdo u nás zájemcům přinášel a přináší víkendové pobyty a zážitky s výraznými slevami. Za svou činnost již ví, co klienti očekávají a chtějí, díky čemuž je škála pobytů skutečně široká.

Chcete-li okouzlit vaši milou či partnera, zvolte některý z romantických pobytů pro dva. Budete si moci užít nezapomenutelná místa a zážitky, na které budete vždy rádi vzpomínat, a to jak u nás, tak na Slovensku či jinde v zahraničí. Ceny jsou velmi výhodné, oddech si tak mohou dovolit skutečně všichni.

Krásným místem k pobytu je kupříkladu Paříž. Právě teď je možné koupit si čtyřdenní zájezd do Paříže s návštěvou známého zámku Versailles. Termín odjezdu si můžete naplánovat po celý rok. Poznávací zájezd vám ukáže krásy města, památky, jež stojí za zhlédnutí, již zmiňovaný Versailles a především poznáte kouzlo a prostředí elegantní Paříže. Z původní ceny 4 990 Kč je zájezd zlevněn o 44% na 2 799 Kč.

Bude vás více? Vůbec to nevadí.

Ani parta přátel nebo rodiny s dětmi nepřijdou zkrátka. Rodinné pobyty nabízí vyžití pro větší i menší děti. Se slevou 71% si můžete koupit pobyt v luxusních apartmánech Tatragolf Mountain Resort*** ve Velké Lomnici. Zvolit si můžete pobyt ve dvou nebo s celou rodinou. K dispozici vám budou apartmány s balkonem a terasou, Wi-Fi, TV, parkování zdarma na hlídaném parkovišti před apartmány, dětský koutek a program s animátory a mnoho výhodných slev.

Nekupujte více předražené zájezdy či pobyty a nahlédněte na stránky Slevoteka.cz. Zajisté vám zde padne některý z nabídky do oka a uspořené peníze budete moci investovat do nových plavek, pojištění na dovolenou či jiných užitečných věcí.

Musíte si přečíst