Domů Ostatní Co vše nosit v kabelce

Co vše nosit v kabelce




Máte doma několik kabelek a máte pocit, že čím větší kabelku si vezmete, tím méně místa v ní je? To je skoro nepsané pravidlo a opravdu to tak je.

Jakou kabelku nosit?

Každou kabelku máme k jiné příležitosti. Doma máme určitě jednu kabelku na nákupy, jednu do práce, potom malou přes rameno, pokud si někam jen odskočíme a pak také větší pro případ, že toho u sebe potřebujeme mít více. Každá z nás vlastní minimálně jednu kabelku, většina jich ale má mnohem více.

Co vše ve své kabelce mít?

To je také otázka. Záleží na tom, kam jdete a co vše potřebujete mít při ruce. Určitě byste v příruční tašce měla mít klíče, mobil, peněženku a doklady. Dále jsou potom nezbytné kapesníčky, hygienické potřeby pro ženy a také líčidla, pokud si budete potřebovat upravit make-up. Jestliže patříte k ženám, které jsou pracovně vytížené, tak byste u sebe měla mít i diář, notebook, propisku a blok, kam si vše potřebné můžete zapsat. Diář by měl vypadat zajímavě a tužka by měla  být luxusní, popřípadě s logem firmy, kterou zastupujete, nebo jejíž jste majitelkou.

Pokud jste matka, která má malé dítě, pak obsah kabelky, kterou u sebe nosíte, bude velmi nabitý. Potřebujete mít náhradní oblečky pro miminko, plenky, potraviny, pití a vše co je s péčí o miminko skloubené. Samozřejmě i hračky a dudlíky, ve své kabelce nejspíše budete muset nosit.

Také se vám stává, že si jdete kabelku uklidit a nestačíte se divit tomu, co vše u sebe nosíte? Pokud patříte mezi parádnice, tak vám určitě v kabelce nechybí parfém, kromě rtěnky pak ochranná  tyčinka na rty, náhradní silonky, kalhotky, náplasti… Je toho zkrátka velmi mnoho, co u sebe nosíme, často jsou to věci, které ani nepotřebujeme… Poznáváte se v tom také? Myslím si, že ano, protože to je hřích většiny z nás.




Musíte si přečíst