Domů Sex a vztahy Aby vás netrápily potíže s erekcí

Aby vás netrápily potíže s erekcí

Mnoho mužů různého věku nejen u nás, ale po celém světě, bojuje každoročně s poruchami erekce. Ty vznikají z vícera důvodů. Bohužel, nebo bohudík za tím nejsou většinou závažné nemoci. Ve velmi velkém množství případů za tuto nepříjemnost může náš špatný, nezdravý, nevyhovující životní styl, který máme zažitý i po několik desetiletí. A pokud tomu tak je, není divu, že se dostaví poruchy erekce.

Udělejte vše pro zlepšení erekce

Jak už bylo řečeno, mnohdy za nefunkční erekci můžeme my sami se svým způsobem života. Samozřejmě něco zcela jiného je, když je muž nemocný a tento problém způsobuje nemožnost dosáhnout erekci. My se podíváme na případ, kdy je za vším náš způsob života.

Abyste dosáhli zlepšení erekce, je důležité začít se zdravě stravovat, vynechat alkohol, kouření, dostatečně dlouho a pravidelně spát, umět relaxovat, dopřát si procházky na čerstvém vzduchu, začít dělat nějaký sport, vyhýbat se stresu. Pokud toto vše napravíte, je velmi velká pravděpodobnost, že u vás dojde k obnovení erekce.

Dokonce existují i speciální cviky, které pomáhají zlepšit funkci svalů kolem penisu. Stačí, abyste zabrouzdali internetem a najdete je. Na pomoc si můžete přizvat i volně prodejné preparáty na podporu sexuálního zdraví, tedy takové, které podporují erekci, a dokonce přispívají ke zdraví prostaty.

Pozor na psychické zdraví i vztah

Pánové často s řešením potíží erekce otálejí, stydí se za to, berou vše jako vlastní mužské selhání. Jenomže díky tomu mohou dojít do fáze, kdy se cítí psychicky úplně na dně, jsou frustrovaní, vzniká velká nervozita, z ní plynoucí agrese… Kromě toho je ohrožen i vztah, protože mnoho párů neustojí to, že vše v posteli neklape tak, jak má.

Neodkládejte tuto nemilou situaci do skříně a řešte ji co nejdříve. Jde jak o zdraví muže, tak spokojenost páru jako takového. Je jen na vás, jak rychle se vše dostane zpět do formy.

Musíte si přečíst