Samozřejmě rozchod, nebo dokonce rozvod, není vůbec nic příjemného i když byl způsoben třeba nevěrou. Každého z nás to bolí a nikdo jej nepřejde s hlavou vzhůru, pokud toho druhého skutečně miloval.

Jak se z nešťastné lásky dostat?

I na zlomená srdce existují léky. Jaké? Nejdůležitější je si udělat pořádek v hlavě. Samozřejmě, že nebudete v pohodě hned následující den poté, co jste se s partnerem rozešli. To prostě nejde. Určitými depresemi a nešťastným obdobím, si prostě projdete. Otázkou je, jak dlouho se tomu budeme podávat. Důležité je dát tělu potřebné látky. Při rozchodu a rozvodu máme tendenci nejíst, protože je náš žaludek stažený.

Nezapomínejte na jídlo a klidně se i přemožte, protože jídlo vám dodá sílu. Vůbec se nebojte sáhnout i po sladkostech. Jsou to výjimečné situace a vy je tedy výjimečně řešíte. Velmi účinné je ze všeho se vypsat. Někdo píše své myšlenky na Facebook, někdo si je píše na papír. Na Facebooku si můžete vyslechnout názory svým přátel a také jejich tišící slova. Velmi dobře působí to, pokud si zajdete na masáž a necháte své svaly uvolnit, ale také to pokud se rozhodnete jít si zaběhat. Další důležitou věcí, je kontakt s vašimi kamarády, protože to jsou ti, kdo vás budou držet nad vodou a kdo vám pomohou, celou situaci ustát.

Abyste zapomněli na vše, co vám vašeho bývalého připomene, zničte všechny předměty, které vám jej budou připomínat. Samozřejmě pokud máte společně děti, tak se hold budete muset vídat celý život a budete také spolu muset komunikovat. Jinak to ani nejde. Pokud procházíte rozchodem, je to pro vás snadnější, než projít rozvodem, nemusíte se tahat po soudech a řešit majetkové vyrovnání a péči o děti. Pokud jste v této situaci tak si klidně oddechněte, máte to mnohem snadnější. Začněte přemýšlet nad tím, co bude, a vyrazte do společnosti. Hledejte nové příležitosti k seznámení.