Domů Móda Péče o tělo Dopřejte si krásné nehty podle svých snů

Dopřejte si krásné nehty podle svých snů
Vzhled je důležitý, o tom netřeba diskutovat. Jednou z věcí, na které si proto my ženy zakládáme, jsou upravené ruce a nehty. Vždyť právě ruce denně ukazujeme spoustě lidí a jen těžko je schováme. Jenže ne všechny jsme obdařeny silnými pevnými nehty a také ne všechny máme chuť a čas každou chvíli se věnovat jejich úpravě. Móda a krása ale nekompromisně velí s tím něco udělat.

Vzhůru pro nové nehty!

Také už máte dost krátkých roztřepených nehtů, které se marně snažíte ukrývat před pohledy okolí? Pak je nejvyšší čas zamířit do nehtového studia a dopřát si krásu nehtů umělých. Jsou trendem již dlouhou dobu a jen tak z módy nevyjdou, i když se jejich vzhled postupně měn. Dříve se volil spíše až nepřirozený vzhled, kdy bylo na první pohled jasné, že jde o umělé drápky. Dnes se vše naopak podřizuje spíše přirozenosti, což je alespoň z mého pohledu jistě dobře. Ale ani tak není nutné vzdát se extravagance, máte-li ji rády. Různé lakování, zdobení či tetování na nehty umožňuje vytvořit nekonečnou škálu vzorů od decentních až po opravdové skvosty. Neměnnou klasikou je pak samozřejmě francouzská manikúra, která nevyjde z módy nejspíš nikdy.

Kvalita = bezpečnost

Některé ženy argumentují tím, že si nechtějí umělými nehty úplně zničit ty svoje. Myslím ale, že tyto obavy jsou již celkem zbytečné, pokud si vyberete kvalitní nehtové studio, které používá ověřené materiály. Lepidla na nehty, nehtové tipy i gely a akryly, které se při modelování používají, jsou již na takové úrovni, že vlastní nehet neničí, ale dokonce mohou obsahovat i pěstící látky. Umělé nehty jsou bezpečné a to klidně i pro těhotné ženy. Není důvod nepořídit si krásné nehty, po jakých toužíte. Vždyť dobrý pocit ze sebe samé je to nejlepší, co si můžete dopřát.
Musíte si přečíst