Domů Sex a vztahy Užijte si s manželem na neobvyklém místě. Prospěje to vašemu vztahu

Užijte si s manželem na neobvyklém místě. Prospěje to vašemu vztahu

 

Bohužel, do každého partnerského vztahu čas od času zavítá stereotyp. Proč však nevyzkoušet něco netradičního? Zapomeňte na postel a misionářskou polohu. Vezměte si do kabelky vibrátor či jinou erotickou pomůcku, popadněte manžela za ruku a vyrazte si užívat do auta, výtahu, stanu či na fotbalové hřiště. Opusťte fádnost postele.

Staňte se iniciátorkou neobvyklého zážitku. Třeba už nějaké hračky pro dospělé doma máte, potom se nemusíte zabývat jejich pořizováním. Jestliže však nejste vybavená análním kolíkem či vibrátorem, udělejte nákup v sexshopu, a potom vymyslete místo, kam vyrazíte za sexuálním dobrodružstvím.

V parku na lavičce

Z měkké postele přímo na lavičku v parku. Právě takové místo vás donutí změnit i tradiční misionářskou polohu. Jestliže se však bojíte, že na vás začnou civět kolemjdoucí, najděte si trošku zastrčenou lavičku, která nebude hned u chodníku. V současné době jsou mnohá města pod kamerami, a tak si dejte pozor na to, aby na lavičku nesměřovala jedna z kamer, protože by sexuální prožitek zhatila noční policejní hlídka.

V autě

Zřejmě si říkáte, že v autě si sex užívají pouze puberťáci. Proč se však nevrátit o několik let zpět? Auto nabízí málo prostoru, a tak by byl celkem boj vytáhnout tam ještě vibrátor a užívat si předehru s ním. Ve vozidle je to spíše na nějakou rychlovku. Pokud navíc zaparkujete trošku dále od města, užít si můžete i na kapotě auta a tam už se dá vymyslet tolik poloh.

Ve sprše

Za neobvyklým místem nemusíte nikam cestovat, klidně zajděte pouze do sprchy. V posteli vás vzruší nejprve vibrační vajíčko. Partner se na vás přitom může dívat, a potom ho zatáhněte do sprchy, kde se odehraje všechno ostatní. Do sprchy si však můžete vzít i voděodolný vibrátor, pokud zrovna nebude doma manžel.

Zřejmě vás napadnou i další místa, přičemž fantazii se meze skutečně nekladou. Pro intenzivnější požitek si dejte jak vy, tak i váš partner španělské mouchy. S elixírem mládí si užijete i několikrát za sebou.

Musíte si přečíst