Domů Sex a vztahy Sex se starším mužem

Sex se starším mužem
Jaké to je mít sex se starším mužem? Máte doma takového, nebo si to ani neumíte představit?

Sex se starším mužem nemusí být vůbec špatný. Dokonce může být i mnohem lepší, než se s mužem mladším, protože ten starší má za sebou mnohem více zkušeností a proto vám rozhodně má co nabídnout. Uvidíte, že pokud se sblížíte se starším mužem, nebudete vůbec litovat.

Je však pravda, že v určitém věku může docházet k nedostatečnému ztopoření, nebo také k předčasné ejakulaci, to se ale dá řešit podpůrnými léky. Jedna věc je asi jistá. Sex nebude mít až takovou intenzitu, jako s mužem mladším, jenže to může kupodivu spoustě ženám vyhovovat, než to být přítěží.

Ženy totiž nepotřebují být tak často sexuálně uspokojovány  jako muži, a tak jim může sex se starším mužem naprosto vyhovovat.

Možná se vám starší muži nelíbí, ale i mezi nimi se dá vybrat takový, který na svůj věk vypadá dobře, krásně a který vás může přitahovat. Nikdo netvrdí, že si musíte jít vybírat staršího muže do domova důchodců. Jeho věk může být okolo 50 let a může z něj vyzařovat takové charisma, které jinde budete jen těžko hledat. Samozřejmě to má své plusy i mínusy. Určitě se s takovýmto člověkem dostanete úplně jinam, než s někým kdo je mladší.

Poslouchejte své srdce, co vám říká, na věku až tak nezáleží. Musíte cítit, že je vám dotyčný blízký, že vás něčím přitahuje a že je vám s ním dobře. Podle toho poznáte, zda do vztahu jít, či nikoliv. Existují dokonce pánové, kterým je sice více, ale kteří na svůj věk vůbec nevypadají a dokonce vypadají mnohem lépe, než vaši vrstevníci. Tím ale, že je starší, vám dokáže nabídnout mnoho.

Zádrhel může přijít v případě, že se to, že máte staršího muže, nemusí líbit vaší rodině, nebo také rodině vašeho partnera. Ti vás mohou vidět jako zlatokopku, pokud je muž zajištěný, který to s jejich blízkým nemyslí vůbec dobře.
Musíte si přečíst