Jaké to je mít sex se starším mužem? Máte doma takového, nebo si to ani neumíte představit?

Sex se starším mužem nemusí být vůbec špatný. Dokonce může být i mnohem lepší, než se s mužem mladším, protože ten starší má za sebou mnohem více zkušeností a proto vám rozhodně má co nabídnout. Uvidíte, že pokud se sblížíte se starším mužem, nebudete vůbec litovat.

Je však pravda, že v určitém věku může docházet k nedostatečnému ztopoření, nebo také k předčasné ejakulaci, to se ale dá řešit podpůrnými léky. Jedna věc je asi jistá. Sex nebude mít až takovou intenzitu, jako s mužem mladším, jenže to může kupodivu spoustě ženám vyhovovat, než to být přítěží.

Ženy totiž nepotřebují být tak často sexuálně uspokojovány  jako muži, a tak jim může sex se starším mužem naprosto vyhovovat.

Možná se vám starší muži nelíbí, ale i mezi nimi se dá vybrat takový, který na svůj věk vypadá dobře, krásně a který vás může přitahovat. Nikdo netvrdí, že si musíte jít vybírat staršího muže do domova důchodců. Jeho věk může být okolo 50 let a může z něj vyzařovat takové charisma, které jinde budete jen těžko hledat. Samozřejmě to má své plusy i mínusy. Určitě se s takovýmto člověkem dostanete úplně jinam, než s někým kdo je mladší.

Poslouchejte své srdce, co vám říká, na věku až tak nezáleží. Musíte cítit, že je vám dotyčný blízký, že vás něčím přitahuje a že je vám s ním dobře. Podle toho poznáte, zda do vztahu jít, či nikoliv. Existují dokonce pánové, kterým je sice více, ale kteří na svůj věk vůbec nevypadají a dokonce vypadají mnohem lépe, než vaši vrstevníci. Tím ale, že je starší, vám dokáže nabídnout mnoho.

Zádrhel může přijít v případě, že se to, že máte staršího muže, nemusí líbit vaší rodině, nebo také rodině vašeho partnera. Ti vás mohou vidět jako zlatokopku, pokud je muž zajištěný, který to s jejich blízkým nemyslí vůbec dobře.