Jsou věci, které kluci na holkách nevidí rádi a stejně tak jsou věci, které zase holky nevidí rádi na klucích. Co se klukům nelíbí na holkách? Je pravda, že každému z nás se líbí a nelíbí něco jiného a co jeden může obdivovat, druhý může naopak nenávidět.

Většinou se klukům na holkách nelíbí, pokud jsou příliš nalíčené a mají na sobě tunu make-upu. Líčení samozřejmě většinou udělá dívku hezčí a zajímavější, ale pokud se to přežene, nemusí to vůbec hezky vypadat. Když se pak poštěstí klukovi vidět dívku odlíčenou, nestačí se divit.

Další věc, která se klukům na holkách nelíbí je obezita, samozřejmě, že jsou chlapci, kteří mají rádi kypřejší tvary, ale většina preferuje štíhlost. Proto také dívky a ženy často drží diety a svou postavu neustále řeší a trápí se nedostatky, které na sobě vidí.

Vulgární a sprosté holky také nejsou nijak pro kluky zajímavé a nikterak je to nepřitahuje. Raději dávají přednost slušným s slušně se vyjadřujícím dívkám. Pokud dívky pijí alkohol v nadměrném množství a kouří cigarety, tak asi také na oblibě u kluků nestoupnou.

Kluci nemají rádi, pokud jim dívky lžou a vymýšlí si a je to jedna z dalších věcí, které na holkách odsuzují. Raději mají rádi férovost, ale to samozřejmě platí i naopak. Co kluka snad nejvíce dokáže odradit je fakt, že dívka často střídá partnery a je takzvaně do větru. Kdo by si přál mít takovou dívku doma, o které by věděl, že mu kdykoliv a s kýmkoliv zahne a on tak bude jen pro smích?

O tom, že kluky nebude přitahovat dívka, která bere drogy snad ani nemá cenu diskutovat.

Pohled na dívky je však individuální a opravdu velmi záleží na tom, co se komu líbí. A i dívky mají rozdílné názory na kluky. Každý jsme jiný a každému se také něco jiného líbí.