Domů Sex a vztahy Proč je jednodušší být mužem

Proč je jednodušší být mužem
Být mužem je skutečně jednodušší, a důvodů proč tomu tak je, je mnoho. Muži mají pohodlnější život, i když se to na první pohled nemusí zdát.

Je sice pravda, že zastávají fyzicky náročnější práce, ale na druhou stranu proč ne, jsou na to stavěni a jsou silnější. Chce se po nich, aby vydělávali peníze, ale důvod je jasný, jejich příjmy jsou ve většině případů o dost vyšší, než ty naše. To je ale asi to jediné, co se po nich chce. Jinak mají život o dost jednodušší, než my ženy.

My, ženy, neustále musíme dbát na to, jak vypadáme, jestli nemáme rozpitý make-up, či rozmazanou řasenku. Také se po nás chce, abychom byly vždy upravené a také štíhlé. Musíme se tedy neustále hlídat, co vlastně jíme. Nemůžeme si dát to, na co máme chuť, ale jen to, co není kalorické. Pokud jdeme s mužem na večeři, může se nám stát, že budeme na něj koukat, jak si dává kachnu s knedlíkem, zatím co my se budeme trápit u salátu, který nás jen zlehka zasytí a pocit hladu nás bude trápit i dál.

Nemusí řešit menstruaci a s ní nepříjemné bolesti, nafouknutí břicha a silné krvácení. Muži může být menstruace překážkou pouze v případě, že chce sex a nemůže ho právě kvůli ní mít.

Pokud chceme dítě, tak si splní pouze svou potřebu, kdežto my ženy tloustneme, nosíme dítě pod srdcem, i když je to ke konci skutečně namáhavé a podstupujeme náročný porod, který by muž zajisté nezvládl. Chodíme na gynekologické prohlídky a vystavujeme své intimní partie naprosto cizímu muži či ženě, což nám není vůbec příjemné, ale máme na výběr?

A co se týká domácnosti, tak tam je to také velmi jasné. Muž přijde unavený z práce, hodí nohy na stůl a víc neřeší, kdežto žena obstarává nákup, jídlo, děti, uklízí, vaří a pere… Muži to prostě mají v životě jednodušší, o tom není pochyb. Nehledě na to, že po celém dnu, kdy je žena maximálně vyčerpaná, pak musí být ještě večer muži povolná.
Musíte si přečíst