Domů Krása a kosmetika Z kuchyně do koupelny aneb domácí recepty s olivovým olejem pro vaši...

Z kuchyně do koupelny aneb domácí recepty s olivovým olejem pro vaši krásu

Olivový olej všichni znají jako perfektního pomocníka do kuchyně. Hodí se do salátů jako zálivka, do studené kuchyně, ale i na smažení. Toto však ale nejsou jediné způsoby jeho využití. Pokud přesídlíte do koupelny, olej můžete použít i na různé zábaly, koupele a mnoho dalšího.

Kvalita především

Z Řecka pochází ty nejlepší a nejkvalitnější olivové oleje, které se perfektně hodí do mnoha zeleninových i těstovinových salátů. A jak u nás poznat  kvalitní olej, nebo kde ho koupit? Jistotu vám může nabídnout společnost PeMaP s.r.o., která nabízí výrobky vysoké kvality zpracování. Z dobrého olivového oleje totiž připravíte ta nejlepší jídla.

Z kuchyně do koupelny pro krásné tělo

Přesídlete do koupelny a využijte blahodárných účinků oleje i zde. Pokud máte suchou pokožku, zkuste během sprchování nanést na tělo právě tento produkt v malém množství a vetřít ho do pokožky. Přebytečnou tekutinu spláchnete a následně již nemusíte použít krém či tělové mléko. Uvedený postup můžete provést také po sprchování, olej použít místo krému. Vaše tělo bude vyživené a pokožka už nebude suchá. Tato kúra je vhodná maximálně jednou týdně. Krásně tělo promaže a vaše pokožka bude navíc jemná.

Pokud vás trápí suchý obličej, vyzkoušeli jste už nespočet různých krémů a masek a nic nepomáhá, zkuste si dopřát obličejovou masku z olivového oleje, která pokožku vyživí a zanechá ji hebkou a jemnou.

Panenský olivový olej je nejen velmi zdravý, ale také kvalitně zpracovaný. Obsahuje mnoho živin, jež najdeme v plodech oliv, ze kterých se vyrábí. Je velmi výživný, proto pokud vás trápí suchá pokožka hlavy, vyzkoušejte zábal z tohoto produktu. Trochu oleje jednoduše naneste ke kořínkům vlasů po celé hlavě a nechte jej 20 minut působit. Pro intenzivnější účinek můžete také vlasy zabalit a nechat působit. Po této kůře bude pokožka hlavy vyživená a vlasy získají více živin, síly a lesku.

Vyberte si balení ve spreji

Pořídíte-li si kupříkladu olivový olej ve spreji s názvem EVOO Terra Creta SPRAY, který přináší právě společnost PeMaP s.r.o., můžete si být jisti, že nespotřebujete ani kapku navíc. Ať už jej použijete na vaření, nebo kupříkladu při péči o vlasy a tělo, rovnoměrně ho nanesete. Ani kapka nevyjde nazmar. Toto balení je u spotřebitelů stále oblíbenější. Právě nyní si zmiňovaný produkt můžete koupit ve výhodné akci.

Musíte si přečíst