Domů Ostatní Nejsou vaše příjmy příliš vysoké? I tak vám pomůže půjčka bez doložení...

Nejsou vaše příjmy příliš vysoké? I tak vám pomůže půjčka bez doložení příjmu.

Možná se vám stalo, že potřebujete peníze na nákup nové pračky, letní pneumatiky nebo třeba nákladnější ošetření u zubního lékaře, ale vaše příjmy nejsou nikterak vysoké a vy nechcete sdělovat jejich výši. Anebo byste raději sehnali finance bez toho, aby mzdová účetní, která potvrzení o výši příjmu vystavuje, nevěděla, že si půjčujete…

Ať už jsou důvody vašich finančních nesnází jakékoli a nechcete-li sdělovat výši příjmu, můžete požádat o půjčku bez doložení příjmu. Uspokojí požadavky všech zájemců rychle, ochotně, spolehlivě a bez rizik.

Výhody tohoto typu půjčky

Půjčka bez doložení příjmu má hned několik zajímavých výhod. Nejen že nemusíte prokazovat zmiňovanou výši příjmů, ale při schvalování žádosti také není nahlíženo do registru dlužníků. Zároveň jde o půjčku bez ručení. Využít ji mohou taktéž důchodci, což využívá stále větší počet klientů.

Kolik a kdo si můžete půjčit

Jde o krátkodobou půjčku, jejíž výše bude činit 5 000 Kč – 25 000 Kč. Splatit ji můžete v rozpětí 20 – ti dnů až 2 let, záleží jen na vás, jaké období si vyberete.

Požádat o tento produkt mohou zaměstnanci, důchodci, nezaměstnaní, podnikatelé a další. To, co může být v bankách problém, tato nebankovní půjčka promíjí.

Jednoduché vyřízení bez zbytečných průtahů

Abyste si nebankovní půjčku bez doložení příjmu sjednali, stačí kontaktovat společnost, dohodnout se na schůzce, příp. vyřídit vše po telefonu či e-mailu a dohodnout se na podrobnostech. Společnost následně připraví půjčku, která vám bude vyplacena na účet či převedena na účet, budete-li si to přát. To vše je možné bez doložení příjmu, bez nahlížení do registru, zástavby nemovitosti či jiného ručení.

Jestliže se rozhodnete vyřešit svůj krátkodobý nedostatek financí tímto způsobem, jistě budete spokojeni a mile překvapeni z vstřícného přístupu, rychlosti a bezproblémovosti vyřízení.

Musíte si přečíst