Domů Ostatní Ubytování v Rokytnici nad Jizerou

Ubytování v Rokytnici nad Jizerou
Rozhodli jste se strávit svou dovolenou v Česku? Jestliže stále ještě nemáte vybráno místo, kam vyrazíte, máme pro vás skvělý tip! Vydejte se do našich nejznámějších a také nejkrásnějších hor – do Krkonoš. Krkonoše jsou perlou mezi českými horami a uhranou vás svou jedinečnou přírodou. Krkonoše mají návštěvníkům co nabídnout v každém ročním období. V zimě se jedná o oblast hojně navštěvovanou lyžaři, v létě zde potkáte zejména vyznavače pěší turistiky. Nabídku ubytování najdete po zadání slov ubytování Krkonoše. Navštívit můžete některé z vyhlášených turistických center – Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Velkou Úpu, Mladé Buky nebo Rokytnici nad Jizerou.

A co na vás čeká v Rokytnici nad Jizerou ? Rokytnice nad Jizerou patří mezi hojně vyhledávaná turistická centra v Krkonoších. Konkrétně jej najdete na západě tohoto majestátného pohoří. Toto město bylo založeno již roku 1574 a je spojeno s výrobou skla. Obyvatelé se také živili těžbou dřeva, mědi, stříbra nebo olova. Největší rozkvět město zaznamenalo v období života Albrechta z Valdštejna, který podporoval místní doly a zvýšil životní úroveň horníků. Dnes zde můžete najít známé lyžařské centrum, historické a kulturní památky a moderní sportoviště.
Hledáte levné a zároveň útulné ubytování v Rokytnici nad Jizerou? Prohlédněte si webové stránky Sporthotelu Bohemia, které najdete na www.sporthotel-bohemia.cz/. Tento malebný hotel nabízí ubytování v 60 pokojích. Samozřejmostí jsou hotelové služby jako parkování před hotelem zdarma, wifi připojení zdarma, herna, sauna, solárium, masáže, atd. V hotelu najdete také restauraci a pivnici, kde můžete uspokojit své chuťové pohárky po náročném dni. Kontakt a další důležité informace najdete na výše zmíněné webové adrese. Přejeme vám, ať strávíte báječnou dovolenou v Krkonoších!
Musíte si přečíst