Slyšeli jste už o smart erotických hračkách? Když mohou být chytré televize a telefony, proč by nemohly existovat chytré erotické hračky? Co dovedou? Dozvíte se z následujícího článku.

Stále probíhající koronavirová pandemie zásadně ovlivňuje i trh s erotickým zbožím. Stále více lidí je nuceno volný čas trávit doma a mnohdy se nudí. A hledají způsoby, jak se zabavit. Pak na řadu přicházejí stále více sofistikovanější erotické pomůcky. Respektive tomu tak může být. Internetový Sexhop 51 (sexhop51.cz) jich je plný. Jeho doménou však jsou erotické smart hračky. Oč se jedná?

Chytré vibrační vajíčko i stimulátor prostaty

Erotické smart hračky jsou spojením erotické hračky, jakou zřejmě znáte, a moderní technologie. Vibrační vajíčko Lovense Lush pro dámy například umožňuje ovládání přes internet. Tedy v závislosti na dostupnosti internetového připojení i na velkou vzdálenost. Pro tzv. sex na dálku je tato hračka přímo ideální. Stejně jako vibrační stimulátor prostaty pro pány Lovense Edge.

Chytrý sex na dálku

Tyto erotické hrátky na dálku jsou možné díky naprosto jedinečné chytré aplikaci Satisfyer Connect, která na erotickém trhu vyvolala sexuální revoluci v pravém slova smyslu. Právě ona totiž ovládání hraček v telefonu, tabletu i hodinkách umožňuje. Pro vztahy, které jsou nuceny nějakou dobu strávit v odloučení, mnohdy znamená záchranu jejich sexuálního života. Erotickou hračku v tomto případě ovládá jeden z páru a druhý se těší z intenzívních prožitků.

Všestranná, intuitivní a dostupná

Platfotma Satistyer Connect je v první řadě všestranná, intuitivní a dostupná. Přibývá jak hraček umožňujících online ovládání, tak i jejich funkce. A pozor, za samotnou aplikaci nezaplatíte ani jedinou korunu. Vaše investice poputuje pouze do chytré hračky. Máte strach, že aplikaci nebudete umět ovládat? Tyto obavy nejsou na místě. Aplikaci zvládne naprosto každý. Jednoduchost totiž byla jedním z hlavních úkolů, jichž se vývojáři museli zhostit. Při sexu přeci jen chceme myslet na jiné věci, než jsou technologie. Chtělo by ji vyzkoušet, že?