Na první erotickou hračku není nikdy příliš pozdě, ale ani moc brzy! Neříkejte si, že jste na něco takového moc mladí. Nabídka pomůcek do postele je široká, objevovat budete moct do smrti. Nebo si možná brzy najdete něco, co vám přesně vyhovuje, a nic jiného už nebude třeba.

Vybrat první hračku je vždycky nejtěžší. Za prvé absolutně nemáte představu, podle čeho si vybírat a na jakou kategorii se vlastně zaměřit. Za druhé jste ostýchaví a nejistí, jak bude asi reagovat vaše drahá polovička. Pokud ovšem vsadíte na párový vibrátor, jiné než kladné reakce se nedočkáte.

Konec klasickým vibrátorům, ty párové jsou schopnější

Nejoblíbenější sexuální hračkou je bezpochyby klasický vibrátor. Jestliže však toužíte po něčem, co by vylepšilo prožitek nejen ženě, ale i muži, zaměřte se spíš na párové vibrátory. Jsou o něco dražší než ty klasické, nicméně zase podstatně schopnější.

Párový vibrátor vypadá jako podkova, co je uprostřed zúžená a na koncích rozšířená. Jeden konec patří do vagíny společně s mužovým penisem, druhý dráždí klitoris. Díky tomu si užije slastný pocit z vibrací i muž, přitom se může volně pohybovat.

Využít se dá na více způsobů

Párový vibrátor má sice v názvu, že je určen pro páry, ovšem bez problémů poslouží i při sebeuspokojování. Dokonce lépe než klasické vibrátory, které neovládají dráždění klitorisu. To je většině žen příjemnější než stimulace bodu G.

Kromě toho se dá využít i jako vibrátor na dvojitou penetraci. Jeden konec strčíte do vagíny a druhý necháte rozvibrovat v zadečku. Troufnete si?

Muže většinou potěší model s dálkovým ovladačem. Díky spojení přes Bluetooth pak mohou přivádět svou partnerku do extáze, aniž by se jí dotkli. Některé moderní vibrátory mají dokonce svou mobilní aplikaci.

Takže seberete odvahu?

Párový vibrátor je rozhodně dobrá volba pro všechny, kdo se chystají na nákup své první erotické hračky. Objednejte si ho online, třeba z e-shopu Sexio.cz, a počkejte, až vám diskrétně zabalený dorazí domů. Pak už je jen na vás, zda vydržíte čekat do večera na svou drahou polovičku, nebo ho nejdříve prozkoumáte o samotě.