Při sexuálním styku zvlášť jako ženy často zažíváme neuspokojivé a občas dokonce bolestivé pocity. Může to mít celou řadu důvodů od nepříliš šikovného partnera až po naše zdravotní problémy. Nejčastější příčinnou však bývají povolené svaly pánevního dna. A právě tento problém má skutečně snadné řešení. Pojďme se na něj podívat.

Posilování pánevního dna kdykoliv a kdekoliv

Odpovědí je posilování pánevního dna.

Slabé pánevní dno má spoustu vedlejších příznaků, o které jistě žádná nestojíme. Kromě zmíněného nepříliš uspokojivého sexu může také docházet k únikům moči, bolesti zad a ani porod si neulehčíte, pokud se této svalové skupině nevěnujete.

Přitom se jedná se o velmi snadnou činnost, kterou můžete provádět v podstatě kdekoliv. Třeba při čekání na autobus. Způsobů, jak pánevní dno posilovat, je rovnou několik od Kegelových cviků, přes hormonální jógu a různé speciální pomůcky.

My se podíváme na tu nejsnadnější a současně jednu z nejlevnějších metod posilování pánevního dna. Na Venušiny kuličky.

Venušiny kuličky – jejich výběr a použití

Používání Venušiných kuliček je skutečně snadné. Stačí je s pomocí trošky lubrikačního gelu zavést do pochvy a potom pokračovat v průběhu dne. Ideální je, pokud jdete s kuličkami například na delší procházku. Skvělé je s nimi cvičit či tancovat, ale i při úklidu domácnosti se svaly pánevního dna aktivují, když se gravitace snaží kuličky stáhnout k zemi.

Složitějším tématem je výběr Venušiných kuliček. Na výběr je totiž nejen poměrně velké množství různých velikostí, ale záleží také na tom, abyste zvolili ideální váhu, která bude pro vaše tělo ideální. Pokud začínáte a nemáte příliš velkou fyzickou kondici, doporučují se kuličky do 60 gramů, ale výběr je široký a opravdu záleží na vaší konkrétní situaci.

Pokud si chcete vybrat opravdu správné kuličky, které vám pomohou s posílením pánevního dna a s dosahováním skutečně intenzivních orgasmů, podívejte se na návod, jak vybrat kuličky od Sexshopik.cz.