Domů Móda Každá žena by měla mít kvalitní peněženku

Každá žena by měla mít kvalitní peněženku

Spousta žen, byť je to k nevíře, denně používá peněženku, se kterou není úplně spokojená. Některé nevyhovuje její kvalita, jiné chybí dostatek prostoru na uložení všech karet, mincí i bankovek, další nevyhovuje vzhled, způsob zapínání atd. Přitom je to věčná škoda. Na našem trhu je velké množství peněženek, z nichž si můžeme vybírat, ať už jsou naše požadavky jakékoli. Stačí jen vědět, kde se po té správné poohlédnout. 

Vsaďte na nestárnoucí a kvalitní kůži

Možná si vzpomenete na koženou peněženku vaší babičky, nebo maminky, která vás vždy něčím upoutala. Není divu, dámské peněženky kožené mají to kouzlo, že i když jsou jednoduché, dovedou zaujmout. Kůže je velmi hezký materiál, který se snadno udržuje, neztrácí na kráse ani plynutím času, hodí se k nejrůznějším druhům outfitů a opomenout nesmíme ani fakt, jak příjemný je na dotek. Pokud si koupíte koženou peněženku, nebudete chtít používat jinou. A pokud ano, jen ve výjimečných příležitostech, kdy koženou na pár hodin necháte doma. 

I když jsou peněženky dámské vyráběny z mnoha materiálů, kůže je nejodolnější. Látkové se brzy ošoupou, jejich barvy pohasnou, snadno se umažou, chybí jim pevnost. Umělohmotné se lámou, ztrácí brzy svůj lesk, v kabelkách zadrhávají o jiné předměty. Koženka pak sice hezky napodobuje, ale zdaleka nevydrží to, co pravá kůže. Nutno dodat, že jakákoli jiná peněženka, než je kožená, nepůsobí tak dobře, kvalitně, honosně. 

Mnohé barvy i zpracování kůže nabízí mnoho druhů peněženek

Ať už jste milovnicí barevných doplňků, nebo máte ráda spíš jednoduchou klasiku zemitých tónů a barev, kůže vám vyhoví. Krásně působí hnědá kožená peněženka, která vyniká více, než černá. Peněženka může být ušita z různě opracované kůže, a tak i v jedné barvě dojde k netradičnosti. I krásný zip podtrhne celkový vzhled peněženky.

Máte-li ráda výrazné barvy, zvolte rudou peněženku. Traduje se totiž, že červená peněženka přináší dostatek financí. Zkuste to, budete mít nejen naději na lepší hojnost, ale zároveň se stanete majitelkou neodolatelně hezké peněženky, kterou při placení určitě zaujmete. 

Spolehlivou, hezkou a kvalitní peněženku si zaslouží každá z nás. Nepoužívejte dál tu, s níž nejste stoprocentně spokojena a vyberte si některou na stránkách penezenky-ahal.cz. Budete zajisté nadšena a podobnou pořídíte i dceři, kamarádce nebo třeba milované sestře.

 

Musíte si přečíst