Určitě jste již někdy dostali dárek, ať už k narozeninám, Vánocům či jiné příležitosti, na který do teď vzpomínáte, udělal vám takovou radost, nebo vás překvapil, a nikdy na něj nezapomenete. K podobným dárkům a překvapením zajisté patří i kytice, kterou necháte doručit oslavenci do práce, domů, na pokoj v hotelu či kdekoli jinde.

Nechte se výborně zastoupit

Tuto službu můžete skvěle využít v případě, kdy např. víte, že budete pracovně odcestovaní a květiny byste oslavenci mohli věnovat až s několikadenním odstupem po narozeninách nebo jiném významném dni. Stejně tak se ale hodí v případě, kdy chcete kytku darovat jiným, netradičním a velmi oblíbeným způsobem. Překvapení bude jistě velké, zvláště, pokud dotyčný tímto způsobem zatím kytku nedostal.

Společnost, která doručení květin zajistí ji předá profesionálně, hezky, dá se dohodnout i to, zda má obdarovaný vědět, kdo ji poslal, nebo chcete zachovat tajemství a to příp. prozradit osobně, ať už po telefonu, nebo jiným způsobem.

Nebojte se nedostupné ceny

Určitě vás potěší, že byť jde o nezapomenutelný způsob předání kytice, cena za tuto službu není nikterak přemrštěna. Jde totiž o poměrně levné doručení květin Brno. Pohybují se v rozpětí od 799 Kč za kytice a 1099 Kč za flowerboxy, až po několik tisíc korun. Záleží na tom, jak velkou kytici vyberete, jaký druh květin zvolíte, tak, jako je to v případě, kdy kupujete kytici osobně.

Rychlost dodání vás překvapí

Často na objednání, zamluvení kde čeho zapomeneme a vzpomeneme si na poslední chvíli. Tady to vůbec nevadí. Různorodé či pestrobarevné kytice mohou být obdarovanému předány již v den, kdy objednávku doručíte, nejpozději však do 17. hodiny. Jestliže chcete věnovat jednobarevnou kytice, je možné, že bude dodávka možná následující den. Důvod je jednoduchý a logický. V jedné barvě nemusí být dostatek květin v zásobě květinářství, ale na další den si je může zamluvit. Vy tak získáte záruku, že všechny dodané kytice jsou čerstvé a obdarovanému vydrží několik týdnů.

Jestliže se rozhodnete věnovat květiny s doručením, určitě budete spokojeni. A spokojená, potěšená a překvapená bude především osoba, které květy pošlete.