Domů Ostatní Víte, které šperky použijete na nespočet slavnostních příležitostí?

Víte, které šperky použijete na nespočet slavnostních příležitostí?

Na slavnostních událostech chceme vypadat hezky, nastrojeně, chceme, aby nám oblečení slušelo, byli jsme obléknuti adekvátně k příležitosti i počasí… a také chceme, abychom něčím ostatní zaujaly. Ať už oblečením, nebo třeba šperky, které k šatům doplníme. Šperky totiž celkový vzhled podtrhnou, dodají nám na eleganci, mohou nám dodat šmrnc, „zluxusnit“ nás. 

Na večírky i při celodenních oslavách

Ve šperkovnici by vám bezesporu neměly chybět elegantní briliantové náušnice. Jsou velmi variabilní, dají se použít k šatům, kostýmkům, k elegantnímu overalu, sukni a halence. Pokud si vyberete jednoduchý typ náušnicí, který však svou krásou bude velmi působivý, budete je moci nosit skutečně hojně.

Ideální jsou do divadla, na ples, společenský večírek, při příležitosti svatby, oslavy zakončení vysoké školy, ale také na důležité příležitosti související s našimi životními milníky, jako je podpis nějaké smlouvy, účast u soudu a podobně.

Tento typ náušnic mohou nosit ženy mladé i ve zralém věku. Mohou mít mnoho podob, a tak si ty správné vybere jemná, mladá slečna i paní v letech, která si ráda nasadí náušnice výrazné, ať už rozměrem nebo upravením briliantu.
Jako krásný dárek k narození je můžete věnovat i své dceři nebo vnučce. Kupříkladu náušnice v podobě květinky, ať už se zelenými, nebo třeba červenými lupínky a bílým středem jsou kouzelné. Bude je moci nosit od mala, nebo s nimi bude působit jemně a lehce jako dospělá.
 

Ozdobte i svůj dekolt

Bezesporu je vhodné k slavnostním příležitost ozdobit i váš krk, potažmo dekolt. Pokud nemáte šaty se stojáčkem, nebo jiné, kde se náhrdelník nehodí, můžete sáhnout po náhrdelníku s brilianty. Skvěle doplní náušnice, pořídit můžete i sety přímo padnoucí k sobě, které mohou obsahovat náušnice, náhrdelník, prsten i náramek. Nádherné briliantové přívěšky mohou mít asymetrickou podobu, nebo vyjadřovat, zobrazovat něco konkrétního. Pokud máte rádi zlato i stříbro, nebo bílé zlato, je ideální pořídit si přívěšek v kombinaci bílé a žluté barvy. Budete jej moci kombinovat se spoustou šperků, které již máte doma.

Investujte do sebe nebo svých blízkých a pořiďte briliantové šperky. Za krásu, kterou v sobě skrývají i vaše ozdobení tato investice rozhodně stojí. Pozvednete své sebevědomí a budete nepřehlédnutelní.

 

Musíte si přečíst