Domů Sex a vztahy Témata k rozhovoru

Témata k rozhovoru
Váš partner je váš nejdůvěrnější přítel. Je to někdo, kdo s vámi sdílí dobré i zlé. Proto byste se neměla bát mluvit s ním o všem, co vás trápí, co vás tíží na duši nebo probírat s ním vaše plány. Když máte nějaký problém, nebojte se o něm mluvit s vaším partnerem, uvidíte sama, jak domře umí moudrý muž poradit a pomoct.

Oblečení

Byste se divila, kolik toho muži vědí o nás ženách. Někteří partneři dokonce i skvěle poradí, co ženě sluší proč tedy nevzít svého partnera na nákup nového oblečení, jistě vám poradí něco, co vám bude nejlíp slušet a v čem se mu budete hrozně moc líbit. Muži vědí, co ženám sluší víc jak ženy, protože co si budeme říkat, každý muž se dívá hlavně na to, jak žena vypadá.

Koníčky a práce

I o svých zájmech, nových věcech v práci anebo něčem novém, co se vám povedlo nebo vás napadlo to zkusit, je jistě dobré mluvit se svým partnerem. Je milé když vás někdo pochválí za váš nápad nebo skvěle odvedenou práci a u toho vás políbí. Nezapomeňte však i vy svého partnera pochválit za dobrou večeři, nebo nový rekord ve hře s kamarády, o kterém nemůže přestat mluvit celý večer.

Vaše budoucnost

Jistě si spolu plánujete společné bydlení, nebo už spolu žijete. Debata o tom, co by se vám líbilo změnit ve vašem bytě nebo domě, je dobré téma k večernímu posezení s drahou polovičkou. Uvařte si společně dobrou kávu, a hoďte nohy přes nohy a mile mu nadhoďte téma, co byste chtěla změnit, o nové látce na záclony, kterou jste dnes viděla v obchodě nebo třeba o té sedačce, kterou chcete tak dlouho. Uvidíte, že po takovém pěkném rozhovoru, přijde váš partner s odpovědí, že vám rád pomůže to tu udělat útulnější a krásnější přesně podle vašich představ.

Klidně se ho ptejte na jeho názor. Je dobré vědět, co si o tom myslí on, nebo jak by se to líbilo jemu. Jistě najdete vhodný kompromis, který bude vyhovovat oběma. Bydlíte tam přeci spolu a ne jenom vy, tak na to nezapomínejte. Váš partner bude rád, když bude vědět, že na něj také myslíte.

Plánujete spolu dovolenou, nebo chcete někam na chatu? Proberte to u večeře s partnerem, ukažte mu návrhy, které jste si nasbírala z internetu nebo katalogu a společně vyberte místo, kde se vám bude nejvíc líbit.

Také vaše sny a výhledy do budoucna můžete probírat společně. Pochlubte se mu se svými plány nebo tím, co chcete v životě dokázat a uvidíte, jak vás potom bude váš partner s láskou podporovat a snažit se vám v tom pomáhat. A když k tomu budete pomáhat vy jemu se jeho plány a sny, budete oba nadmíru šťastní.

Děti

Děti jste si pořídili, oba, proto byste měli i na jejich výchovu dbát oba. Pokuste se trávit společné večery s dětmi a ukazovat jim, vaši lásku, protože to je to nejlepší, co můžete pro dítě udělat. Ukázat mu, že láska ve vaší rodině je to, co vás drží pohromadě.

Pokud mají děti problém, řešte to společně, najděte řešení problému a pak se ho pokuste s dítětem vyřešit. Dítě se bude cítit líp, když na něj nebudete křičet, ale najdete si čas a společně mu vysvětlíte, jak se má zachovat správně anebo mu pomůžete s tím, co mu nejde. Uvidíte, že už se to nebude opakovat, když dítě uvidí, že se mu věnují oba rodiče s láskou a úctou, tak jak to ve šťastné rodině má být.

Je mnoho témat, o kterých se se svým partnerem můžete bavit. Důležité je mu věřit a nebát se být k němu otevřená. Dát mu najevo svou lásku a otevřít mu své srdce, aby věděl, co mu nabízíte.

 

Autorka: Sellus Rio
Musíte si přečíst