Zásnuby by měly být originální a samozřejmě velmi romantické a tak není pochyb o tom, že by měly být velmi detailně promyšlené, protože se na ně bude vzpomínat celý život, pokud vám to tedy společně vyjde a budete spolu šťastně žít.

Kde se zasnoubit? Ke svatbě a společnému žití, by měl vyzvat muž ženu a to nějákým velmi zajímavým způsobem a to například při romantickém výletě, který si společně naplánujete a který podniknete s nic netušící ženou, kterou na místě mile překvapíte.

Romantické místo může být zajímavý kout v přírodě, kde si uděláte piknik a budete se kochat krásným okolím a kde je velmi vhodné místo k tomu, požádat přítelkyni o ruku. Dejte prstýnek do nějákého předmětu, který si určitě vaše přítelkyně vezme do ruky a prstýnek tak objeví.

Další možností a to především v zimě, je možnost zasnoubit se v nějáké romantické restauraci, která je plná intimna, přítmí, svíček a krásného výhledu. Zde po romantickém jídle při svíčkách, můžete požádat vaší slečnu o ruku.

Velmi zajímavé jsou zásnuby na dovolené, kam spolu vyrazíte a kde nebude vaše dívka tušit, jaký záměr máte. Pokud si domluvíte společnou dovolenou, pak si zde naplánujte večerní procházku u moře a při ní požádejte přítelkyni o ruku. Chce to však uskutečnit na klidném místě a ne v letovisku, který je nabité atrakcemi a mraky lidí. Přišli byste tak o romantiku, která je v těchto chvílích tak nutná.

Zásnuby můžete udělat kdekoliv, kde si připadáte příjemně a kde se vám to líbí. Musí to však být místo, které je příjemné oběma partnerům, aby byla atmosféra opravdu nezapomenutelná. Pokud se rozhodnete zasnoubit se a situace v té chvíli, kdy se do toho chcete dát, není až tak romantická, vyčkejte ještě a pokuste se najít nějáké lepší místo.