Domů Sex a vztahy Jací muži jsou nejvíce nevěrní?

Jací muži jsou nejvíce nevěrní?
Možná tomu nebudete věřit a bude se vám to zdát strašné, ale kupodivu nejvíce zahýbají svým ženám muži, kteří se právě stali otci. Na první pohled by se mohlo zdát, že tito muži jsou šťastní, protože se jejich rodina rozrostla a mají doma svého potomka… Jenže ono to tak úplně nebude, protože potomek je tím, co jim brání ve vztahu s jejich ženou.

Matka se najednou začne mnohem více věnovat dítěti, než vlastnímu muži a ten tuto situaci těžce nese. Navíc se matka 6 týdnů po porodu čistí, a tudíž by neměla mít pohlavní styk. Některým mužům ještě k tomu může vadit to, že jejich žena přibrala a není stále ve formě.

Důvodů, proč se tomuto tak děje je více, jisté ale je, že se to skutečně děje.  Muži se totiž cítí odstrčeni na druhou kolej, postrádají jakoukoli dávku vzrušení a to jim ve skrytu duše velmi vadí a tak si hledají milenky. Stačí se podívat do seznamek, kdo si hledá dívky na intimní chvíle a budete mít hned jasno. Nebo se stačí posadit do baru a uvidíte, kolik mužů je tam na lovu s tím, že jim to doma neklape a přitom mají doma malé miminko. Muž totiž nedokáže dost dobře pobrat to, že jeho partnerka se věnuje malému miminku, i když pro nás ženy je to celkem logická a jasná věc, nad kterou by se žádná z nás nepozastavila ani na chvilku.

Při lovu milenky, nebo dokonce nové partnerky, většina mužů tvrdí, že jim žena doma nerozumí, že už se vztah hroutí a přitom ještě doma ani své zaječí úmysly neoznámili, protože přeci nezůstanou úplně sami. Nejprve si musí najít jinou ženu a pak teprve od té stávající odejdou. Možná se i vám stalo to, že vás balil někde muž, se kterým jste si rozuměla, ale v zápětí jste zjistila, že vlastně vůbec není sám, ale že si ho doma manželka nevšímá, že s ním nechce spát, a podobně. Důvodem toho všeho pak je, že má manželka malé dítě a svou péči věnuje jemu.

Bohužel, s podobnými situacemi se můžeme setkat dost často.
Musíte si přečíst