Domů Móda Víte, co by nemělo chybět v šatníku vašeho milého?

Víte, co by nemělo chybět v šatníku vašeho milého?

Mnoho žen je nespokojených s tím, v čem jejich partner chodí oblečený. Přitom je snadné mužům pomoct. Pokud si tedy pomoct nechají. A tím pomoct i samy sobě. Stačí, postupně mu k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo i jen tak, z lásky, věnovat oblečení. Když se vám podaří najít stránky, na nichž je dostupné jen trendy a kvalitní zboží, máte předem vyhráno. A právě takové stránky jsou ozonee.cz.

Muž v ležérní módě

Každý muž v každém věku využije ležérní módu. Sluší mladým i starším, starší muže pak dělá mladšími. Stačí jen nakoupit zboží, které bude velikostně odpovídat, bude slušet barevně a bude stylově ladit i k sobě.

V šatníku žádného mladíka ani staršího muže by neměla chybět hezká mikina. Koupit pánské mikiny je důležité v dostatečné velikosti a výborné kvalitě. Pohodlnou a příjemnou mikinu totiž pánové nosí velmi rádi a vy přece chcete, aby zátěž spojenou s nošením a praním vydržela co nejdéle. Co se týče střihu, všem sluší mikiny s kulatým výstřihem, ramenatí pánové ještě víc vyniknou v mikině s výstřihem do „V“. Velmi praktická je propínací mikina, díky které se skvěle reguluje teplota.

Velmi praktické je, když se rozhodnete zvolit pánské mikiny s kapucí. Ty jsou ideální do jakéhokoli počasí, v případě potřeby chrání i hlavu a jsou velmi slušivé.

Nestárnoucí vesty

Teplé zimní vesty jsou oblíbené a ideální pro období podzimu i mírné zimy. Máte-li doma muže, který nerad chodí v zimní bundě, je teplá prošívaná vesta skvělým řešením. Navíc se dnes prodávají v krásných barevných provedeních, ať už jsou vícebarevné, nebo jednobarevné. Hezké je i oživení modelu zipem v jiné barvě.

Pohodlné a příjemné kalhoty

Mnoho pánů vítá, že jsou v módě pohodlné kalhoty. Třeba tepláky. Dávno neplatí, že se v nich nehodí chodit jinam než na sportovní událost, dnes je můžete obléknout na nákupy, do restaurace s přáteli, také na návštěvu… Jednoduše kdekoli, kde nemusíte působit formálně.

Stačí se zamyslet, co chybí vašemu milému, taky co bude nosit a co rozhodně ne a začít pomalu nakupovat. Záhy jeho šatník jistě vylepšíte.

Musíte si přečíst