Erotické hry a pomůcky se doporučují praktikovat nejen po delší době vztahu, kdy dochází pomalu ale jistě k ochlazení vášní, ale také v případě, že si chcete prodloužit počáteční období plné vzájemné dychtivosti. Pokud tedy toužíte po sexuálním vzkříšení nebo zkrátka milujete pohlavní styk, tak zpozorněte a se vší vervou čtěte následující řádky.

Erotické pomůcky

Erotických pomůcek je v současné době opravdu nepřeberné množství. Pokud si nejste jistí ani klasikou v podobě vibrátoru, nebojte se oslovit svého partnera a zajeďte spolu klidně do kamenného sexshopu nebo z pohodlí domova vyberte něco na internetu.

Erotické hry

Prvním žhavým typem jsou karty a hra na pravdu. Jedná se v zásadě o jednoduchou a nenáročnou hru, ke které postačí obyčejné karty, v čemž také spočívá ono kouzlo. Jednotlivá znamení pak jenom vyměníte za nejrůznější sexuální podněty, kupříkladu srdce za francouzský polibek a kule za citlivou partii. To by mělo být vše k formě, nyní přejděme k samotné obsahu – hru na pravdu netřeba sáhodlouze představovat, každý ji určitě zná z táborů nebo ze školního období. Nicméně nyní již nejste limitováni zákonem ani školním řádem, a tudíž se dospělým meze nekladou. Neodpoví-li váš protějšek na vámi kýženou otázku, v posteli udělá přesně to, co budete chtít.

Další možností jsou tradiční hry, které můžete přetvořit k obrazu svému do podoby sexuálních aktivit. Nejste-li příliš zběhlý ve fantazii, můžete si pořídit již speciálně zaměřené společenské hry pro dospělé neboli taktéž erotické hry. Ty vám pomohu naladit tu správnou atmosféru, povzbudí, zařídí vzrušující předehru a nakonec dovedou až k samotnému aktu.

V žádném případě se nebojte s partnerem promluvit o svých sexuálních touhách, ať už se jedná o erotické hry či erotické pomůcky.