Domů Sex a vztahy Proč žena potřebuje k životu muže

Proč žena potřebuje k životu muže
V první řadě jsme kvůli mužům upravené, dbáme o sebe a snažíme se vypadat dobře. Nejvíce pak tehdy, když jsme zamilované. Díky mužům dbáme na linii, na to co nosíme, hlídáme se a snažíme se vypadat co nejlépe. K čemu nám ti muži ale vlastně jsou?

Občas zastanou domácí práce, které my jako ženy nezvládneme, není jich mnoho, ale i tak se občas najde moment, kdy potřebujeme mužskou ruku. Gentlemani nám pak nosí nákup, tašky, otevírají dveře, když někam vcházíme, nemyslím tím samozřejmě vstup do obývacího pokoje, nebo do kuchyně, ale pokud někam vchází žena a muž ve společnosti. Muže máme také na to, abychom se rozčilovaly, že po sobě neuklízí ponožky a že nadrobili u snídaně.

Využijeme je také při koukání na hororové filmy, protože se bojíme. Hodí se nám při nákupech a to nejen kvůli nošení tašky, ale také proto, že za nás muž nákup zaplatí. Další věc, kterou bychom po mužích rádi chtěly a které využijeme, je to, že za nás udělají práci venku.

Posekají zahradu, shrabou listí a podobné věci, které se k nám ženám nehodí. Dále jsou nám pak dobří k tomu, aby opravili naše auto, když se rozbije, vyměnili žárovky a podobně. Mužská ruka se nám hodí velmi často. Jsou ale různé typy mužů. Někdo je domácí kutil a cokoliv v domácnosti pro něj není problém, někdo má hodně v hlavě a v běžném životě je naprosto nepoužitelný.

Pokud máme domácího kutila, tak si můžeme vymyslet cokoliv a on to udělá. Budeme-li na něj však hodné a dokážeme-li mu o to slušně říci. Problém by neměl být s ničím, protože takovýto muž si ví rady se vší, co je doma, nebo na vašem automobilu potřeba.

Pokud máte takového muže, který není zručný, ale má spíš v hlavě, tak ho využijte na přeprogramování počítače, nebo si od něj nechte zjistit, do jaké banky uložit peníze, kde si vzít půjčku a podobně. Tyto typy mužů vám pomohou se vším, co je potřeba promyslet a orientovat se v určité problematice.
Předchozí článekZnáte nebezpečí liposukce?
Další článekSex se starším mužem

Musíte si přečíst