Máte se svým partnerem skvělý vztah a hledáte způsob, jak ho okořenit? Nebo naopak máte problémy, váš sexuální život začíná stagnovat a potřebujete znovu objevit vášeň? Čtěte dále! Máme pro vás hned několik tipů, jak vašeho partnera v posteli překvapíte a připravíte pro vás oba neobyčejné prožitky!

Nalaďte se

Intimní chvíle musí být příjemné, oba musíte chtít si užívat. Nemáte v sobě dostatečnou jiskru a nemůžete se řádně „nažhavit“? Než hupnete do postele, použijte afrodiziaka. Velmi oblíbený je speciální přípravek Španělské mušky.

S pomůckami zabodujete

Nový rozměr dají vašemu prožitku erotické pomůcky. Existují jich stovky, dokáží uspokojit i ty nejtajnější touhy. Do „základní výbavy“ každé ložnice patří vibrátor. Pomáhá ženě i muži. Nebojte se ho při sexu použít a naučte s ním pracovat vašeho partnera. Pro oba to bude nová – vibračně vzrušující zkušenost. Ještě větší prožitek nabízí dildo. Pokud se dohodnete na vzájemných experimentech, pořiďte si analní kolík. Při jeho použití buďte opatrní. Je žádoucí si pořídit lubrikační gel pro snadnější zavedení kolíku. Chtěla byste pro něj připravit opravdové překvapení? Pořiďte si pás cudnosti, navlékněte si ho a klíček schovejte. Váš partner bude mít za úkol klíček najít, je jen na vás, jak dlouho ho necháte pátrat. Váš sexuální život okořeníte i tak, že si pohrajete s výměnou rolí. Zkuste být na chvíli jeho paní, která určuje pravidla hry nebo naopak: Řekněte mu, že jste mu zcela oddána a dnešní hrátky budou v jeho režii…

Z pohodlí domova

Všechny erotické pomůcky nakoupíte pohodlně z domu. Doporučujeme tento online sex shop Praha. Nabízí zde klasické, moderní i BDSM pomůcky kvalitní německé výroby. Dodací lhůty jsou velmi rychlé – objednané zboží doručují do 2 až 4 pracovních dnů. Není třeba obav – zboží je zabaleno diskrétně, vypadá jako klasický balíček. Kdy si začnete užívat vy?