Domů Sex a vztahy Pojďte letos o Vánocích „své muže“ obdarovat vtipně, ale současně hodnotně

Pojďte letos o Vánocích „své muže“ obdarovat vtipně, ale současně hodnotně

Táta, manžel nebo přítel, dospělý syn, bratr – vždy za dárky pro ně utratíte hodně peněz, i když to vlastně nikdy není nic pořádného. O Vánocích se už začínáte opakovat a štěstí ani úsměv na tvářích vaše dárečky rozhodně nevyvolávají. Leda tak ironický. Co s tím? Obdarujte s vtipem a současně hodnotně. Víme, jak na to.

Založte jim numismatickou sbírku

Ne, neklepejte si po čele. Chci vám dát radu, jak vlastně někomu věnovat peníze, které jsou i zcela originálním dárkem. Věnujte památeční a současně investiční medaili, která má na sobě umělecky vyryté křestní jméno obdarovaného. Takto hodnotné dárky vyrazila Pražská mincovna. K dispozici jsou všechna tradiční jména z českého kalendáře. Na medaili je jméno i v dalších jazycích. Takže to opět rozšiřuje okruh mužů kolem vás, které lze tímto originálním dárkem třeba už letos o Vánocích obdarovat. Medaili máte možnost věnovat jako stříbrnou nebo zlatou. V obou případech jde o investiční medaile z ryzího drahého kovu. Stříbrná je cenově dostupnější.

 

Tato medaile by jako základ numismatické sbírky příliš neobstála. Jako nápadité dárky pro muže však obstojí i další medaile. Třeba medaile pro muže sportovce, ale i zlaté či stříbrné medaile s vyznáním lásky či symboly štěstí. Oblíbené jsou i medaile s tzv. „ryzím přáním“ štěstí, zdraví, lásky, peněz nebo úspěchu. Jako i medaile se znamením zvěrokruhu.

Jak ještě netradičně věnovat „peníze“?

Kdo by netoužil vlastnit jmění ve zlatých cihlách? Věnujte ji! Že na ni nemáte? To nemusí být vůbec pravda. Pořídit ji lze v hmotnosti 1 g za cenu cca 1500 Kč. Jde o skutečné investiční zlato, takže jeho cena se neustále mění. Investiční cihlu, i takto malou, lze kdykoliv prodat jako investiční slitek. Zlaté slitky si lze samozřejmě pořídit i ve vyšší gramáži.

Zlato či stříbro z e-shopu – naprosto bez problémů!

Ověřeným prodejcem investičních zlatých či stříbrných medailí, mincí, ale i investičních slitků, je e-shop Zlate-mince.cz. Jeho provozovatelem je prestižní numismatická prodejna se sídlem v pražském Obecním domě. I hodnotnější dárky lze poslat zásilkovou společností. Zásilky jsou bezpečně zabaleny v diskrétním obalu. Navíc mají pojištění, a to nejen v rámci České republiky, ale i při zasílání na Slovensko.

 

Musíte si přečíst