Domů Sex a vztahy Láska za peníze... Jak moc vás ovlivňují při volbě partnera?

Láska za peníze… Jak moc vás ovlivňují při volbě partnera?
Že peníze vládnou světem je stará věc a pokud je někdo má, tak mu ve většině případů padá svět k nohám. Pokud je má muž, pak si ve většině případů může vybrat atraktivní partnerku, protože ta mu za to půjde na ruku a tak není nic snazšího, než když si může atraktivní žena, najít bohatého muže a nechat se tak vydržovat.

Nejdůležitější je najít si muže, který je na tom finančně dobře, pro ty ženy a dívky, které jako malé neměly nic a jejich snem bylo, aby se měly jednou lépe. Proto si pak vybírají muže, kteří jsou zajištění a kteří jim dají to, co jim chybělo. Život takzvaně z ruky do huby pro ně není zajímavý a tak se snaží najít někoho, kdo jim žití usnadní.

Láska za peníze byla, je a bude. Většinou jde ženě víc než o to, jak partner vypadá a jak se chová,  o to kolik má peněz na účtu a kolik z toho je schopen jim dát. Pokud vidí, že by se měly dobře, tak je vzhled, ani charakter toho člověka až tak nezajímá a koukají na věci úplně jinak. Vidina toho, že bez práce budou koláče, je pro ně vodítkem a ony jsou proto rády, že si mohou dovolit víc, než na co byly zvyklé a tak jdou za svými sny. Takovýchto žen není málo a ruku na srdce, která z nás by nechtěla žít v lepších finančních podmínkách, než v jakých žila doposud?

Proto si také muže, kteří jsou finančně nezávislí, ženy rády berou a dopřejí si tak mnohem větší jistotu toho, co muž vlastní. Svatby z lásky samozřejmě stále ještě existují, ale svateb z vypočítavosti bude pořád více přibývat. Jasné je to, že každý pro sebe chceme to nejlepší a každý z nás také touží potom, aby své potomky přivedl do již zajištěné rodiny a mohl jim zajistit bezstarostný život. Instinktivně tak poznáváme to, že je pro nás lepší zajištěný partner, pokud nejsme zajištěné samy. Vdávat se tak pro peníze není vůbec výjimkou.
Musíte si přečíst