Samozřejmě jsou věci, které nemůžeme jen tak přiznat. Jsou to věci, které by se toho druhého dotkly, nebo jej urazily a to samozřejmě nikdo nechce. Nemůžeme samozřejmě někomu říct větu typu, typu ty jsi ale tlustý, vem si prášky na hubnutí, nebo ty jsi ale ošklivý. Tyto věci si můžeme myslet, ale nesmíme je vyslovit nahlas. Co například nemůžeme říct našemu partnerovi?

Je to fakt, že při milování myslíme na někoho jiného. Nebojte se, nejste divní, toto se stane většině z nás a neznamená to, že už toho druhého nemilujeme, je to proto, že si čas od času chcete milostný život okořenit.

Lhát také musíte v případě, že se vám nelíbí něčí miminko. Rozhodně nemůžete říct, že se vám to miminko nelíbí, protože má ošklivé to, či ono. Miminko musíte chválit chtě nechtě, protože na to je každý člověk velmi háklivý. Rodičovská láska je slepá. Každá maminka si myslí, že má velmi krásné dítě. O tom jak moc se vám dané dítě nelíbí, můžete říct maximálně svým přátelům a úplně nejlépe těm, které se s dotyčnou maminkou neznají. Nemůžete riskovat, že by se provalilo to, co jste řekli.

Jsou ale i další věci, které nemůže říct. Nemůžete se například nikomu přiznat s tím, jak na sebe koukáte do zrcadla, co děláte za grimasy, na co si hrajete a jak si spolu v zrcadle povídáte.

Přiznat se nemůžeme ani k tomu, že se zamilujeme do někoho, o kom víme, že ho mít nemůžeme. Každému z nás se to někdy stalo a každý jsme si touto situací prošli. Nemůžeme říct nikomu o tom, že jsme se zamilovali, protože bychom byli pro smích.

Často tajíme nějaké věci, které potom jsme schopni po pár sklenkách alkoholu vyzradit a pak jsme z toho špatní, protože nás mrzí to, že jsme nemlčeli. Bohužel ale alkohol nám rozváže jazyk a my řekneme víc, než bychom si přáli říct. Pokud jdete pít, tak si po každém napití raději zalepte pusu, bude to pro vás lepší.