Domů Ostatní Podnikáte? V tom případě využijte služeb GE Money Bank!

Podnikáte? V tom případě využijte služeb GE Money Bank!
Firemní či osobní finance jsou v současnosti velice diskutovaným tématem, jelikož mnozí lidé či společnosti si kvůli krizi dávají dvakrát více záležet na tom, kam a jak své peníze investují a uloží. Kromě toho je v módě také otázka úvěrů či půjček, kterými si podnikatelé financují svou činnost a překlenují eventuální finanční těžkosti při podnikatelské činnosti. Banka GE Money nabízí nejen pro podnikatele, ale také pro fyzické osoby takové finanční produkty, které učiní zájemcům jejich život či podnikání úspěšnější!

Podnikatelé budou určitě zajímat výhodné podnikatelské úvěry, které tato banka nabízí. V rámci jednoho úvěru si může společnost půjčit až pět milionů českých korun. Výhodou těchto úvěrů je variabilita doba splácení od dvou do deseti let a také výhodná úroková míra. Podnikatelé, kteří tento úvěr využili, svorně tvrdí, že pro ně představovali pomoc v další fázi jejich začínající podnikatelské činnosti. Kromě úvěrů jsou pro podnikatelé přístupné také podnikatelské účty s širokou možností výběru různých typů účtů.

Úvěry pro podnikatele jsou dnes velice populární, jak jsme vlastně už na začátku zmiňovali. Banka GE Money těmito informacemi disponuje a proto se snaží nabídnout podnikatelům co nejlepší podmínky poskytnutého úvěru. Ten musí být zatížen nemovitostí, která však nemusí být nevyhnutně v majetku dlužníka. Pokud si však takovýto úvěr berete, tak vám doporučujeme si předem velmi dobře zvážit sumu, kterou si půjčíte. Někdy je lepší si půjčit méně na více úvěrech, než se trápit s potížemi při jednom spláceném úvěru.

Zaujali vás bankovní produkty společnosti GE Money a chcete o nich zjistit více informací? V tom případě vám doporučujeme si kliknout na internetovou stránku banky v znění www.gemoney.cz, kde naleznete o těchto úvěrech či účtech mnoho cenných informací!
Musíte si přečíst