Domů Sex a vztahy Co dělat, když vztah zevšední

Co dělat, když vztah zevšední
Každý začátek je krásný a každý je velmi zajímavý. Partneři jsou k sobě pozorní a jeden druhému věnují spousty času a lásky. Jenže každá láska časem vyprchá a stává se z ní zvyk. Co dělat v takovém případě, když vztah zevšední?

Vztah se změní také proto, že si k partnerovi dovolíme víc, než na začátku. To, co bychom za normálních okolností přešli, je pro nás něčím, co už nám začíná vadit a tak to klidně nahlas řekneme. Jenže muži nesnášejí výčitky jakéhokoliv charakteru, vadí jim nadávání, sekýrování, nelíbí se jim naše narážky. Snažte se vyhnout vš emu nepříjemnému a pokud se vám něco nelíbí, tak to řekněte tak, aby se to partnera nedotklo. Použijte věty typu:  Zlato, ty ponožky se mi z podlahy nechce sbírat, zkus je prosím příště dát do špíny., bude to tak mnohem lepší.

Muži jsou stejní jako děti, tak s nimi podle toho jednejte. Pokud se vám něco nelíbí a upozorníte na to svého muže a on vás poslechne a uklidí ty ponožky do koše na špinavé prádlo, tak tento fakt nepřecházejte a neberte jej jako samozřejmost, ale muže za to pochvalte. Chválení potřebují slyšet a pokud to uděláte, příště už si dá pozor a udělá danou věc správně. Nebuďte nepříjemná hned, jak se partner vrátí z práce, ale nechte jej vydechnout, aby si mohl chvíli pročistit hlavu. Nebuďte jen kritická, ale snažte se umět partnera i potěšit. Objímejte jej, buďte na něj milá, dávejte mu pusu. To vše jsou věci, které partner potřebuje.

I když někdy máte pocit, že se strhne hádka, tak se raději jděte provětrat a zaběhat si, než abyste řešila to, že jste se pohádali a teď je doma dusno. Zkuste nepříjemné věci řešit bez emocí a bez toho, abyste se hádali. Samozřejmě, že ve vztahu jsou i věci, které nejsou hezké, ale dají se vyřešit i jinak. Pokud vnesete do vztahu harmonii, pohodu a lásku, tak uvidíte, že bude vše mnohem lepší, než když se budete neustále do sebe navážet, vyvolávat hádky a konflikty.
Musíte si přečíst