Každý z nás si při zařizování bytu, domu, nebo rekonstrukci přeje, aby to, co do nemovitosti vloží, zabuduje, čím je vybaví, dlouho a plně plnilo svoji funkci. Je mnohé vybavení, bez něhož se neobejdeme. Podlahové krytiny, topení, vana či sprchový kout, kuchyňské spotřebiče, ale také nábytek. Ten potřebujeme převážně pro uschování předmětů, oblečení, ale také pro přehlednost v domácnosti a celkový vzhled. Mnohdy používáme nábytek i k dotvoření útulného pokoje.

Vyřešte nábytek bez zadlužení se či vydání ze všech úspor

Mnohé společnosti nabízí nábytek na míru, který je hezký, ale velmi drahý. Přitom existují i levné skříně, které plní svou funkci stejně dobře a jsou velmi povedené i co se týče designu. Jde o vestavěnou skříň, kterou můžete mít nyní za akční cenu se slevou 50 %.

Tento typ skříní se hodí jak do chodeb, tak do ložnic nebo dětských pokojů. Často se s nimi setkáváme i v obývacím pokoji, zvláště, pokud je prostorný a zbývá v něm dost místa na umístění televize a gauče.

Skříně disponují posuvným otevíracím systémem, což zajišťuje, že zaberou minimum prostoru. Hodí se i tam, kde u skříně potřebujete mít např. postel, nebo jiný nábytek. Dveře skříně nezaberou při otevírání do prostoru žádné místo.

Bohatá škála designů

Velmi pozitivní je, že mohou být skříně různě členěny. Umístíte do nich poličky i tyče k pověšení kabátů, košil a podobně. Uspořádání polic je plně ve vaší režii.

Pestrost je i ve vzhledu skříně. Bohatá nabídka povrchů a materiálů umožňuje vytvořit skříň jednoduchou, nenápadnou, elegantní, ale i pestrou, extravagantní, netradiční. Volit můžete z lesklých i matných provedení, lze použít i kombinaci dalších materiálů, nebo na dveře umístit jedno či více menších zrcadel.

Za skříně navíc nebudete platit žádnou zálohu předem, vše uhradíte až při převzetí zboží. Stačí jen zadat svoji poptávku, sdělit představu o skříni nebo si nechat návrh zaslat. Rádi vám vyjdou vstříc a připraví skříň, na kterou budete pyšní.