Domů Volný čas Zajímáte se o tenis? Sledujte US Open online

Zajímáte se o tenis? Sledujte US Open online

Blíží se další „tenisový svátek“. Letošní US Open ve Spojených státech začíná již na konci srpna.

Od 27. srpna do 9. září budeme opět sledovat klání nejlepších světových tenistů na turnajích US Open. Jde o závěrečný grandslam letošní tenisové sezóny. Tak si ho nenechme ujít.

Tenis US Open online na Betarena.cz

Jaký bude letošní program US Open ? Titul budou obhajovat mezi ženami Sloan Stephens a v mužích Rafael Nadal. V nejbližších dnech nás čeká ještě kvalifikace, která proběhne od 21. do 24. srpna. Z českých tenistů by měli do kvalifikace vstoupit Václav Šafránek, Adam Pavlásek, Zdeněk Kolář a Lukáš Rosol. Z českých tenistek Marie Bouzková, Karolína Muchová, Denisa Allertová, Tereza Martincová, Tereza Smitková a Barbora Krejčíková. Aktuální program i obsazení turnajů lze sledovat na portálu Betarena. Nebudou samozřejmě chybět ani výsledky US Open.

Informace o US Open z první ruky včetně kurzů

 

Program, výsledky, živý přenos, seznamy vítězů a další aktuální informace – to je US Open online na stránkách Betarena. Nechybí zde ani kurzy na vítěze US Open 2018. Mezi muži je favoritem Novak Djokovič, který byl vítězem turnaje v letech 2015 a 2011. Loňský vítěz Rafael Nadal je na třetím místě. Mezi ženami je favoritkou Serena Williams. Naše Karolína Plíšková drží v tabulce kurzů třetí pozici.

Tip pro sázkaře: Pohyby sázkových kurzů

Další zajímavosti i praktické informace

Betarena.cz poskytuje i další zajímavé informace k US Open. Nechybí zde perličky o finančních odměnách pro hráče, nebo třeba odkaz na server, kde si máte možnost zakoupit vstupenky na jednotlivé zápasy. Web přehledně nabízí kompletní výsledky zápasů českých tenistek a tenistů na US Open 2017 i výsledky dvouher. Snadno se však prokliknete rovněž na přehled všech tenisových ATP turnajů letošního roku. Díky kompletnímu přehledu loňského US Open 2017 si máte možnost průběžně srovnávat letošní a loňská utkání.

Zapojte se i do komunity. Registrovaní uživatelé mají možnost vkládat komentáře a příspěvky, a aktivně se tak vyjadřovat k jednotlivým zápasům či výsledkům našich i světových hráčů.

Perličkou letošního US Open jsou rekordní odměny

Jednou z největších zajímavostí letošní sezóny jsou rekordní odměny pro hráče. Dotace pro turnaj je až 53 milionů $. Vítěz dvouhry získá 3,8 milionů $, vítěz čtyřhry 700 000 $. Kompletní přehled odměn najdete opět na stránkách Betarena.

 

Musíte si přečíst