Mráz je dnes na denním pořádku a my ač se snažíme, co chceme, každý den odoláváme mrazu i nepříznivému sněžení či dešti se sněhem. Tomu bychom měli uzpůsobit péči jak o pleť na tváři, tak na rukou. Jestliže je budete chránit, zdolají zimu bez jakýchkoli potíží.

Rty chtějí a potřebují ochranu

Na tváři jsou jedněmi z nejvíce vynikajícími rty. V zimě je však můžeme mít světlé, popraskané, svraštělé a bez života. Právě proto jim je potřeba dodat patřičnou péči. Chránit je můžete jak ochrannými pomádami, tak i rtěnkou, která je speciálně utvořena do tohoto chladného počasí. Důležité je, aby byly rty hydratovány a ošetřeny proti mrazu.

Použijte proto jak pomády nebo přímo klasické jelení loje, které jim dodají nejen hydrataci, ale i péči a ochranu, kterou teď potřebují, tak hezký efekt. Spousta společností také nabízí rtěnky vytvořeny zvláště pro toto období, proto sáhněte v regálech drogerií právě po nich. Skvělé je, že ať už chcete rty přirozené a jemné, nebo výrazné a svůdné, každá žena si i teď v zimě přijde na své.

Krém, který skutečně hydratuje

Celou tvář bychom měli před ranním odchodem z domu dostatečně a kvalitně hydratovat. Použijte krémy se speciální hydratací, aby se vám žádná část tváře neloupala. Možná patříte k těm, kdo mají problematické partie, jako např. nos nebo bradu a s odlupující se kůží se setkáváte denně… právě vy byste měli používat dostatečně hydratující krémy. Ty zabrání poškození pokožky, i když je venku mráz a vy budete vědět, že se nemusíte obávat, co vás po procházce v mrazivém ránu čeká.

Ruce jsou vaší vizitkou

Používáte rukavice? Výborně! Rukavice zmůžou proti mrazu hodně! Rozhodně bychom v zimě neměly chodit bez nich, pokožka na rukou příliš trpí, byť se vám to nezdá. Jestliže ale vyndáte ruce z rukavic, mráz může během chvíle způsobit vysušení až poškození pokožky. Kupte si proto speciální krém určený na užívání během zimy. Vaši pokožku krásně hydratuje a také jí dodá ochranný film, který zajistí, že i když si rukavice sundáte, nedojde k jejich újmě.

Zima tady je každý rok. Záleží jen na nás, jak se vyzbrojíme, a vězte, že pořídíte-li si krémy, které vaší pokožce prospějí, budete stejně spokojeny, jako v jiné roční době.